Гороскоп на каждый день 2018 и все знаки зодиака icon
Гороскоп на каждый день 2018 и все знаки зодиака APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    6.5

  • Güncellendi:

Гороскоп на каждый день 2018 и все знаки зодиака Açıklaması

Burç yeni yıl ve astrolojik portal için
 ♈ Koç, ♉ Boğa, ♊ İkizler, ♋ Yengeç, ♌ Aslan, ♍ Başak, ♎ Ölçekler: Size, arkadaşlarınız, akraba ve tüm zodyak işaretleri tanıdıkları için numeroloji, günün burç, ay, Çin burç, yıl - Rahat fonksiyonlu uygulama , ♏ Akrep, Yay ♐, ♑ Oğlak, Kova ♒
♓ Balık - ASTROPROGNOZ ve tahminler ilgilenenler için. Artık farklı kaynaklardan ve takımyıldızların bir sürü üzerinden tarama, sağ astrolojik bilgi aramak zorunda! Bu uygulama ile her gün için burç 2017 öğrenebilirsiniz.
uygulama çok işlevseldir.
 sadece Horoskope değil çünkü! Bundan başka, yararlı bölümleri uzatılmış. Ayrıca Maya takvimine yaşamın tüm alanlarında tahmin ve tahminleri ile ilişkili ay takvimi, burçlar için uyumluluk, tarot kartları, falcılık, ve daha satışa sunulacak - böylece sevgi, sağlık, kariyer, para, ilişkiler ve ..

================================================== =====
Avantajları burç: 7 iyi neden şimdi indirmek için
================================================== =====

1. Doğru astro-tahmin En astrologlar -. Sadece önde gelen uzmanların astroloji, tahminler ve tavsiyeler tutan yasalara göre iyi ayarlanmış.
2. detaylı burç. güncel kalın ve kader kafa kafaya karşılamak için bugün ve her gün için sevgi, çalışmak, mevcut ve gelecekteki burç tanımak mümkün olacak.
3. Burçlar arkadaşlar. ASTROPROGNOZ sosyal ağlardan tüm arkadaşlarınızı bileceksiniz, yıl yeterli kişisel listeden her bir kişinin doğum tarihini ve ay gösterir.
4. Aşk Burç (burç uyumu). Yeni kalma hoş memnun ve kalbini dokundu? Bu portal sayesinde hemen hoş bir adam ile uyumluluğu hakkında her şeyi bilmek gerekir.
5. uzmanların önerileri. değil sadece burçlarla için astrolojik tahminler izlemek için izin uygulaması - kahinler öneriler alacaksınız onunla.
6. Doğum gizem. uygulama aynı zamanda kişinin ve onun adının doğum kesin zamana dayalı bir yapısal burç içerir.
7. Ay takvimi. Hayatın her alanında, kolaylıkla ayın evreleri ve tutulmalar rehberlik ve muhtemel olayların doğru tahminler alma ile bir ay takvimi kullanabilirsiniz.

====================
app Özellikleri
====================

Uygulama iki yıl ve sade estetik tasarımı üzerinde geliştirilen bir dost, basit, sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu kullanıcı-to-date düzenli güncellemeler yanı sıra ile astroloji uzmanları temin sunmaktadır:
:
• Kolay kontrol paneli kullanımı.
• bireysel dil ayarı için fırsatlar.
• Arkadaşlar facebook ve VKontakte gelen doğum tarihi ile liste.
• süreler ile dökümü: bugün, yarın, hafta, ay, yıl burç.
• sosyal ağlar doğrudan tahminlerde göndermek için yeteneği.
• Ay, aşk ve kadın tahminleri.
• kader Kase


Şimdi uygulamasını indirin, en doğru ve ayrıntılı öneriler okuyun. biz daha kullanışlı uygulama yapmak böylece geribildirim için teşekkür ederiz, bize e-posta öneri ve şikayetleriniz için gönderin!
Devamını Gör

Yenilikler

New astrologer from India
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler