Поиск работы на HeadHunter. Вакансии рядом с домом icon

Поиск работы на HeadHunter. Вакансии рядом с домом APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza göre değişir

  • Güncellendi:

Поиск работы на HeadHunter. Вакансии рядом с домом Açıklaması

Eğer rüya iş arayışı içinde misiniz? Headhunter mobil uygulaması doğru bir iş bulmanıza yardımcı olacaktır!

sen şehir veya bölge olursa olsun - tüm Rusya, Belarus ve Kazakistan yerinden güvenilen işverenlerden çevrimiçi hh.ru toplanan işler.

Fazla 700.000 kanıtlanmış işveren için "Novosibirsk, Krasnoyarsk, Yekaterinburg, Krasnodar, Nijni Novgorod, Arkhangelsk, Astrahan, Barnaul, Vladivostok, Volgograd, Voronezh, İvanovo Izhevsk, Irkutsk, Kazan, Kaliningrad, Kemerovo, Kurgan, Moskova'da hedhanterov» İş ve Moskova bölgesi, Naberezhnye Chelny, Nizhnevartovsk, Nizhny Tagil, Novokuznetsk, Omsk, Orenburg, St. Petersburg, Penza, Perm, Rostov-on-Don, Samara, Saratov, Sochi, Surgut Tolyatti'deki, Tomsk, Tyumen, Ulyanovsk, Ufa'da , Khabarovsk, Chelyabinsk, Yaro Birçok diğer şehirleri yanı sıra tarlalarını ve övgü!

Saatin, vardiyalı çalışma, part-time, uzak çalışması, esnek saatler, freelance: çalışma takvimi seçeneği ile.

İşverenler aynı zamanda (bir taksi gibi) korumaları, kasiyer, satış görevlileri, sürücüler için açık pozisyonları, aşçılar, hamal, temizlik için değil, sadece ofis çalışanları için arıyoruz. Genel olarak, tüm hazır çalışmak ve para kazanmak için.

profesyonellerin kendi takımında çalışanlarını - iş arayanlar yardım 17 yıldır headhunter iş ve işveren bulabilirsiniz.


Ne uygulamaları hh yardımıyla yapabilirsiniz:

- Eve yakın bir iş bulun: adresi girin ve yakındaki işleri görmek. Özel madde - uzakta bir saatlik mesafede eve veya içinde yakın çalışma. Ama itiraf etmeliyim, ev 10 dakika için uygun bir iş, kaçırmak hakaret ediyor. o Komşunuza gidene kadar, eve yakın bir iş için bak!

- özetini oluşturun: (Eğer hiçbir iş deneyimi olan bir öğrenci iseniz, ancak stajyer oldu - bu konuda yazmak için emin olun) Başarılarınız, iş deneyimi hakkında bilgi verin sizin eğitim ve becerilere. Düşündüğün her şey gerekli ve önemli olduğunu, özgeçmişinizi nokta!

- Bir iş bulun: Gelişmiş İş Arama iş gerekli kriterleri belirtin - pozisyon, maaş, profesyonel alanını, çalışma takvimi. Uzaktan çalışmak rüya mı? evden çalışma yeteneği ile sadece uzaktan çalışma ya da tasarım için bak!

- işverenlerle iletişim: Bazı boş İK operasyonel iletişim için kişilerine gösterir. Bir telefon numarası belirtirseniz, işveren arayıp röportaj yapmak için tereddüt etmeyin!

- ipuçlarını okuyun: mükemmel bir iş yapmak nasıl, röportajlar işverenlerle iletişim, yüksek maaş ile koleksiyonları işleri takip edin. Headhunter hep kez yardımcı oldu iş arayanlara daha rüya iş bulmak, yalnızca alakalı bilgileri alır!

- maç ve hayallerinizdeki iş özgeçmişinizi göndermek: Bir ön yazı şablonu yazmak veya kullanmak unutmayın!iş arama İyi şanslar!

takım headhunter

Yenilikler

Ура! Вы можете откликнуться на вакансии с помощью упрощённого резюме!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler