Расписание электричек, МЦК и Аэроэкспрессов icon

Расписание электричек, МЦК и Аэроэкспрессов APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    2.0.0.99

  • Güncellendi:

Расписание электричек, МЦК и Аэроэкспрессов Açıklaması

gezginler için popüler bir siteden trenler, CIP ve Aeroexpress en güncel tarifesi Tutu.ru.

Tren rötar veya iptal olması durumunda - Eğer uygulamalarını kullanarak, çevrimiçi bu konuda bileceksiniz Tutu.ru.

Her şey Aradığınız ve hatta internet bağlantısı olmadan kullanılmaya devam edecektir. Bir favori yolları yeniden adlandırmak ve onlar için masaüstünde kısayolları oluşturmak, sık kullanılanlara eklenebilir.

Tren:

● düz tren istasyonu veya tren istasyonuna yolda yol trenler Bkz;

● Uygulamanın tren Moskova-Tver, Vyborg, St. Petersburg, Podolsk, Tsaritsyno, Nara-Moskova Kiev ve diğer tüm alanlarda için bilet ve seyahat süresi için fiyat göstermektedir;

● Sen Moskova ya da St. Petersburg tren gönderilen nerede olduğunu ya, "Rex", "Kırlangıç" "Sputnik" ifade etmezler? "Moskova (bütün terminaller)," ya da "Petersburg (bütün terminaller)," seçip uygulamanın sizi başlangıç ​​banliyö trenleri söyleyecektir;

● Program kullanılabilir sadece başkentleri, Moskova ve St. Petersburg için değil, aynı zamanda diğer şehirlerde: Belgorod, Bryansk, Voronej, Yekaterinburg, Irkutsk, Kazan, Kaluga, Kursk, Lipetsk, Orel, Ryazan, Smolensk, Soçi, Tambov, Tula;

Yalnızca programı görüntüleyebilir, ancak aynı zamanda hızlı trenlerde bilet, ekspres trenler satın almak ve "Kırlangıç" çünkü ● Kullanım Demiryolları, banliyöler çok yakın olacaktır eğitiyor.

Ayrıca, trenler ve MCC Aeroexpress hakkında bilgi bulabilirsiniz uygulama Tutu.ru:

● TYP: trenlerin hareket planı ve düzeni her zaman mevcuttur;
● Aeroexpress: güzergahları Moskova-Vnukovo, Moskova-Sheremetyevo, Moskova-Domodedovo kesin kalkış ve varış saatleri.
 
-E posta ile 7 495 587-42-05, 8800 505-51-738 (Rusya'da ücretsiz hat) veya yazma: Herhangi bir sorunuz varsa, telefonla destek ekibimizi arayın Biz modda seni önemsiyorum [email protected] 24/7.

Yenilikler

Добавили информацию о фактическом следовании. Теперь в расписании и на экране маршрута показываем предупреждения о задержках и опережениях.
В избранном появились ближайшие электрички. Нажмите на сердечко напротив маршрута, чтобы увидеть расписание на главном экране и во вкладке истории.
Исправили проблему с «отсутствием интернета»
Спасибо, что вы с нами!
Команда Туту.ру
Keşfet