Центр Скидок. Скидки и акции в интернет магазинах icon
Центр Скидок. Скидки и акции в интернет магазинах APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0.4

  • Güncellendi:

Центр Скидок. Скидки и акции в интернет магазинах Açıklaması

Uygulama içi Yapımı alımları çok daha ucuzdur! Biz, para akışını kontrol, aile bütçesini kaydetmek satın zevk ve alımların yeni bir listesini hazırlamak.

Eğer stok veya indirim kuponları satın almak ve daha sonra süpermarket ve alışveriş gitmek zorunda - Ayrıca promosyonlar ve indirimler, ancak ilginç bir noktaya sunuyoruz faydalı uygulamalar vardır.
Bazıları indirim klübe ve kulüp kartları veya indirim kartları kayıt için gerekli diğer kaynaklara, indirim kartı çıkaracak, nasıl indirimler portal kenti ticaret.

Uyarı! Biz kuponlar, indirimler ve promosyonlar satmıyoruz, ve nakit para kullanmayın. Biz tavsiye etmeyiz - dükkanlarda indirim kupon satın alıp olsun! Biz özgür bir promo kodları var, çevrimiçi bir satın alma yapmak için bir şey ödemek gerekmez.

eylem Tasarruf
aile bütçesi kontrol edilecek ve maliyet bu ifadeye, kimse anlaşmazlıkları gidermek için, bu yüzden muhasebe ödev açıkça yapılmalıdır. O zaman sormak değil, en azından amacıyla, para nerede? o harcanan mi?

Ne sunuyoruz
Uygulamayı yükleyin ve mağazalarda tüm hisseleri, satış ve indirimler farkında olmak. tipi KupiKupon veya Groupon ve sizin tarafınızdan herhangi alımları indirim Petersburg gerekmez. Sadece bir indirim olduğu yerde ürünleri seçmek ve satın almak, katalog bkz herhangi mağazasına gidin. Böylece, bütçe kurtarmak ve onların zaman harcamak gerekmez.

Sen mümkün olacak:

• mağazalarda süpermarketlerde tüm indirim ve promosyonlar bakınız;
• online indirim ve kupon ve kartlar alışveriş yapmadan düşük fiyatlar garanti edilir;
• Hızlı ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmak için;
• depolar Çocuk Dünyası ve Ashan (Rusça katalog) indirim ve promosyonları kaçırmayın;
• Eğer e-shop giysi ve ayakkabı ucuz fiyatlarla ve ürünlerini sattığı bilecek;
• Kolayca spor malzemeleri ve ev eşyaları için fiyatları karşılaştırın ucuz giyim satan olduğunu öğrenmek mümkün olacak;
• İlaç fiyatları karşılaştırın ve kârlı olduğu, orada satın almak mümkün olacak, eczanelerde fiyatı bilecek;
• Eğer hipermarket bant, depodan eczaneye, mağaza Iv ROSHE, sabit fiyat zincir mağazalar, süpermarket kavşak, promosyonlar ve büyük alışveriş alanlarının bir dizi daha indirimler sunulacak.

Uygulamanın Avantajları
Hiçbir kayıt, böyle py üzerinde indirim olarak, gökkuşağı indirimler kupongid veya edadil. Yükleme ve hemen kullanın!
Basit sezgisel kullanıcı arayüzü ve kolay kullanım. Sen listesinden seçim veya örneğin uygun mağaza için, bir dükkan veya bir portal Lenta Adil ustaları arama ve sağ doğru siteye olsun.
Çoklu arama seçenekleri. alışveriş için arama yapabilir, ve örneğin, sorguları arayabilir, Moskova hisse kesişimi, giyim satışı, Auchan dizin Pyaterochka indirim, gıda deposu veya eczacılık fiyatlar. Uygulamanın sizi anlayacak ve seçenekler verecektir.
Sadece indirim ve ücretsiz promo kodları. paralı kuponlar ve para iadesi yok. İstediğini seç ve favori mağaza bant gidin katalog satın belirlemek için yardımcı olacak ve hizmet indirim gösterecektir.
Uygulama üzerinden hizmet sipariş etmek mümkündür. Zaten ürünlerin listesini yaptıysanız pazar kaçmaya acele etmeyin. örneğin, Auchan, promosyonlar ve indirimler, bir kerede göreceksiniz, App Store üzerinden gidin ve evde ürünlerini olun. Hiçbir ağır çanta ile koşturup. zaman ve çaba gerçek tasarruf.
Ama yiyecek eve teslim kullanabileceğiniz tek hizmet değildir. Eğer restoranlar gitmek için fırsat mağazalara ek olarak, ajanslar ve spor kulüpleri yolculuk, her yerde hizmetlerinde promosyon kodu veya indirim hareket edecek, bizim hizmet sadece size hitap neyi bulacaktır gösterecektir.
bizimki gibi bu tür istenen uygulamalar düzgün para harcamak çok faydalıdır. Eğer Dixie mağaza promosyonları ve promosyon kodları veya Pyaterochka hisseleri ve indirimler ile ilgileniyorsanız, daha iyi hizmet bulamazsınız. güvenle diyecekler tekrar alışveriş bu tür deneyin - akıllıca benim alışveriş yaptı.
Devamını Gör
Keşfet