Яндекс.Недвижимость — квартиры icon

Яндекс.Недвижимость — квартиры APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza Göre Değişir

  • Güncellendi:

Яндекс.Недвижимость — квартиры Açıklaması

Yandeks.Nedvizhimost - kiralama, alışveriş ve arama özelliği. Daireler ve Moskova, St. Petersburg, Rostov, Krasnodar ve diğerleri şehirlerde binalar. . Vb satın alabilir veya kiralayabilir bir apartman basittir:

• Daire ve odaların ara belirtin veya kartı;
• satış ve kiralama için 1 milyonun reklamlar 'den fazla;
binalarda daire ayrıntıları bilgiler

Bu uygulama satın almak veya bir daire, bir ev kiralamak, bir arsa banliyö konut bulmak için yardımcı olacaktır. Veritabanı Moskova bölgesinde satılık ve kiralık Yandeks.Nedvizhimosti reklam içermez, St. Petersburg (Petersburg), Krasnodar Krai, Rostov ve Rusya diğer şehirler: Krasnoyarsk, Krasnodar (Krasnodar bölge), Voronej, Volgograd, Soçi, Saratov, Samara, Perm, Novosibirsk ve diğerleri.

Eğer, örneğin, belirli bir alanda bir daire kiralamak istiyorsanız doğru harita üzerinde arama alanını seçmek. Böyle Moskova ve Moskova bölge olarak harita veya şehir alanı,: Değil hakkını kaçırmak yeni arama kriterlerinize uygun kira listelere abone güzel bir bölgede yeni bina sunuyoruz. Sen parametrelerin çeşitli seçebilirsiniz. ilginç öneri sık eklenebilir ve çağrı - Uygulamadan ayrılmadan: Eğer daire sevdiyseniz, broşürün reklamların telefonları deşarj etmez.
özelliklerinin geniş seçimi Moskova ve diğer şehirlerde bir daire kiralamak olacaktır.

Moskova ve St. Petersburg yeni ev veya dairelerde ilgilenen olanlar, kullanışlı özel filtre yapıcı maddelere ek olarak yerleştirilen tüm reklamları dışarıda tutar. fiyatı ve evin teslim tarihi, bir daire listesi ve onların düzenini görmek bilmek Seç - yeni konut kompleksleri Moskova ve St. Petersburg tüm dairelerde göre gruplandırılır.
Mavi, Avito py (Avito), Incom, MLSN, Domofond ru, Yule (Youla) ya da elden teslim etmek, yeterli Yandeks.Nedvizhimost mevcut reklamı görmek için: Bir daire aramak için, reklamını tüm hizmetlerde "take off" gerekmez.

Yenilikler

Яндекс.Недвижимость помогает оптимизировать затраты при аренде или покупки квартиры.
- Мы добавили фильтр "Без комиссии агенту" — туда попадают объявления как от собственников, так и от агентов, работающих с 0% комиссией.
- Для новостроек показываем информацию про акции, скидки и подарки от застройщиков.
- Увеличили блок объявления в поисковой выдаче — фотографии можно пролистать, не переходя к самому объявлению.
- Уменьшили вес приложения.
Удачных поисков,
Яндекс.Недвижимость
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler