∞ Infinity Loop icon

∞ Infinity Loop APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza göre değişir

  • Güncellendi:

∞ Infinity Loop Açıklaması

Basit, rahatlatıcı, sonsuz bir oyun. İnsanlar onu seviyorum!

"Birden fazla şey bağlayan" ve bunun dışında eğlenceli hale: Sonsuz Döngü 2017 yılında en trend oyun Bu karmaşık döngü desen veya basit kavramı kullanılarak sadece uygulama oluşturma konusunda bir bulmaca oyunu olarak kabul edilebilir olduğu ∞.

Bazı insanlar bu oyun iyi bir bulmaca oyunu ama büyük bir zen moduyla söylüyorlar. Amaç, zihninizi açık seviyelerini çözmek için herhangi bir basınç veya gerilim olmadan günlük hayattan stres kaldırmaktır.

Eğer bir stres rahatlama ya da rahatlatıcı bir oyun türü için arıyorsanız, döngü tadını çıkarın!

SSS

Infinity Döngü Nasıl Oynanır?

mükemmel bağlantıları yapmak için tüm hatları ve köşeleri bağlayın. Bu kaos öldürme ve mükemmele ulaşma gibidir. Nasıl çalıştığını Genel bakışa videoyu izleyin. birkaç kişi çözümler sonrası nerede yanı youtube edin. Yine de, oyun çalışır ve ne yapmak gerekiyor nasıl kendinizi bulmaya öneririm.

Nasıl Infinity Koyu Modu Oynanır?

Karanlık modunun hedefi hepsini kırarak ve bağlı tek bir parça bırakarak değil, bağlantı kesintileri yapmaktır.

oyun sahiptir Kaç düzey?

Sonsuz.

nasıl oyun ilerleme kaydedebilir?

(Düğme oyun dibinde olan) Google ile uygulama ayarları panelindeki Oyun Oyna bağlamak emin olun. ilerleme kaybolmaz Bu şekilde. Eğer karşılaşırsanız başka konular e-mail yoluyla bize ulaşmak.

Infinity Döngü oynamak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır orijinal oyun% 100 ücretsizdir. Orijinal oyun için herhangi bir ödeme gerek yoktur. Oyun sınırsız düzeyleri için serbesttir. "Siyah modu" olarak adlandırılan ikincil bir oyun, tercih Sadece eğer, sen düzeyinde 100 sonra bunun için bir kahve ödemeniz gerekebilir.

oyun zordur hissetmiyorum. Neden?

Bizim için meydan aynı zamanda dinlenirken belirli bir seviyeden sonra artan zorluk ve sonsuzluk düzeyde izin ile oyun yapım olacaktır. Peki 100.000 seviyesinden 10.000 daha zor seviye olabilir? Bu zor. Hepimizin dünyalarda iyi olamaz gibi yani, biz şimdilik rahatlatıcı yapmak için seçtiniz.

Not: Bu oyun aynı zamanda Android Wear ve Android Saatler mevcuttur. Ve de çok eğlenceli!

Konsept ve Geliştirme: Jonas Lekevicius, Balys Valentukevicius & WebAvenue LTD Ekibi

Tasarım ve Logo Telif Hakkı: Alice Gmyrko & WebAvenue LTD Ekibi

Yenilikler

Fixing Bugs
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler