AppLock – Privacy Guard & AppLocker icon

AppLock – Privacy Guard & AppLocker APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    2.18.9

  • Güncellendi:

AppLock – Privacy Guard & AppLocker Açıklaması

AppLock, en iyi gizlilik koruması, uygulama koruyucusu ve applocker, akıllı bir uygulama kilitleme uygulaması!
AppLock, güçlü, hızlı ve güvenli kilit!
AppLock, en özel uygulamalar, galeri, mesajlar ve PIN kilitleme ve desen kilidi ile tüm uygulamaları kilitler; en güvenli ve en hızlı applock uygulaması şifre kilidi ile telefonunuzun her tarafında gizlilik koruması sağlar.

Android için en iyi applock ve galeri kilitleme uygulaması olan AppLock, kilidi Facebook, WhatsApp, Galeri, Messenger, Instagram, Snapchat, Kişiler, SMS, Gmail, Ayarlar ve kilitlemek istediğiniz herhangi bir uygulama gizleyebilir ve özel ve hassas fotoğraflarınızı gizleyebilir ve şifre kilitli videolar ve uygulamalar için ücretsiz uygulama kilitli desen kilidi. Applok gizlilik koruması ile, telefon gizliliğiniz iyi korunmuştur; kimse özel uygulamalarınız, galerileriniz ve mesajlarınızın arasından gözetleyebilir, telefon ayarlarınızı karmaşık hale getiremez. AppLock, bir gizlilik koruması ve applocker olmalı!

AppLock-Privacy Guard & AppLocker Özellikler:

►AppLock:
Sosyal uygulamaları kilitleme: AppLock, WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Hat, Wechat ve Messenger'ı kilitleyebilir. Kimse artık özel sohbetinize göz kulak olamaz!
-Lock alışveriş uygulamaları: AppLock, Amazon, eBay, Farfetch, Net-A-Porter ve oyunları kilitleyebilir. Çocukların gereksiz maddeleri almasını önleyin!
İşle ilgili uygulamaları kilitle: Önemli dosyalarınızı ve bilgilerinizi koruyun!
-Lock ücretli Android ödemeli uygulamalar: AppLock, Google Cüzdan, PayPal, Amazon Payments ve Android Pay olabilir. Kimse izniniz olmadan bir şey satın alamaz!
-Lock telefon ayarları: AppLock, Wi-Fi, Bluetooth ve Veri gibi sistem ayarlarını kilitleyebilir. Telefon ayarları konusunda endişelenmenize gerek yok, çocuklar tarafından berbat!
-Lock Play Store: AppLock, Google Play Store'u kilitleyebiliyor. Çocukların gereksiz uygulamaları ve oyunları satın almalarını önleyin!

►Görüntü Kilidi: Galeriyi kilitle. PIN ve desen kilidinin ardındaki özel fotoğrafları ve hassas videoları gizleyin ve şifreleyin. Gizlilik konusunda davetsiz misafirlerin gözetlemesine gerek yok!

► Parola ve Desen Kilidi: AppLock, çoğu özel uygulamayı kilitler, PIN kilidi ve desen kilidi aracılığıyla hassas fotoğraf ve videoları gizler. Gizlilik güvenliğini korumak için en sevdiğiniz yolu seçin. Şifre kilidi rasgele klavyeye sahiptir. Gizlilik güvenliğini güvende tutmak için çok daha güvenlidir. İnsanlara şifrenizin gözetilmesi konusunda artık endişelenme. Desen kilidi, uygulamaların kilidini açmak için çok daha kolay ve hızlıdır. Çizim kalıbını sakla ve çizilip görünmez hale getir. Güvenliği sağlayın!

AppLock-Privacy Guard & AppLocker Ana Özellikleri:

-Apple, şifre ve desenli uygulamaları kilitleme
-Özel sosyal uygulamaları kilitleme
-Çocukların karışıklığını önlemek için sistem kilitleme ayarlarını yapma
-Özel fotoğrafları ve videoları gizle ve kilitle
-Çocukların uygulamalarını ve oyunları satın almalarını önlemek için -Lock Play Store
-Çocukların oyunlara bağımlı olmamasını sağlamak için oyun uygulamalarını kilitleyin
-PIN kodu gözetilmekten alıkoymak için rasgele tuş takımı
- Gizleme deseni çizme yolu

AppLock, daha fazla pil gücü elde etmek için Erişilebilirlik Hizmetlerini kullanın! Lütfen etkinleştir!

Aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: kaiqiangcheng901@gmail.com

Yenilikler

**Change unlock background
**Fixed bugs
**Optimized user interface
**Improve AppLock performance
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler