Army Men Toy War Shooter icon

Army Men Toy War Shooter APK

Army Men Toy War Shooter Açıklaması

Bu sizin çocukluk hatırlamak zamanı! Oyuncak asker ordusu kontrol tüm taktik ve stratejik becerilerini kullanmak ve bu fantastik oyunu oynarken rakibin ordusu kuvvetlerini yenmek!

Eğer oyuncak asker kendi küçük ordu ile kötü adamlar yok etmeye hazır mısınız? senin savaş seçin - olmak bir banyo, mutfak, oturma odası ve hatta bahçe yaşayan - askerlerinin net bir yerleştirme yapmak ve Ordu Erkekler Oyuncak Savaşı Shooter bu destansı savaşa acele!
Tabi ki, asker ve paralı askerler sadece plastik oyuncaklar - ama savaşlar gerçek bir savaş çatışma kadar heyecanlı vardır! ordu kadar büyük olmadığını sakıncası, bu yüzden its her birim takdir! Zaman üzerinde olacağını zaman canlı oyuncak askerlerle ordu savaşı kazanmak istiyorum! Görevinin kendi kayıplarının minimuma ile rakiplerinin ordu durdurmak için!

Her başarılı geçti savaşa para kazanmak ve senin acımasız plastik asker ya da süper ordu için mühimmat için yeni ilginç silahlar, derileri satın! Her silah kendine özgü özellikleri vardır unutmayın, bu yüzden akıllıca seçin, ileriyi düşünme ve strateji üzerinde düşünmek - anı değerlidir! kimseyi kaybetmek ve eğlenmek için değil ordu göstergelerini bak!

zorluk seviyesi yükselen ve rakiplerinin her orduyu yenmek ile tamamlayın misyonları! En küçük bir sıradan askerin fakat kudretli ordu olma ve diğer ordu ile mücadele çekim ve strateji becerilerinizi geliştirin! rakiplerinize tabanını yakalama ve yanınızda herhangi bir asker kaybetmemek için deneyin!

Bu savaşı kazanmak ve Ordu Erkekler Oyuncak Savaş Shooter ile ev savaş hükümdarı ol!

Army Men Oyuncak Savaşı Nişancı özellikleri:
• Şaşırtıcı oyuncak askerler savaş atıcı
• Kendi özellikleri ile farklı silah Geniş
• Şans taktiklerini ve strateji becerilerini geliştirmek
• Üstün 3D grafik

Bu evde en küçük bir sıradan askerin fakat kudretli ordu olma ve Ordu Erkekler Oyuncak Savaşı Shooter diğer ordu ile mücadele çekim ve strateji becerilerinizi geliştirin!

Army Men Oyuncak Savaşı Shooter kullanımınız güvenle cihazınızın kaynakları (WiFi ve çok sınırlı hücresel veri) bazılarını kullanarak karşılığında ücretsizdir ve cihazınızı kullanmadığınız zaman kullanılabilir. Ayarlar menüsünden bu kapatabilir. Daha fazla bilgi için TOS bakınız: http://valart331.wixsite.com/furygamesteam/single-post/2017/12/19/FURY-GAMES-TEAM-PRIVACY-POLICY
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler