ateş etme Dinozorlar savaş icon

ateş etme Dinozorlar savaş APK

ateş etme Dinozorlar savaş Açıklaması

En büyük yeni atış ve avlanmanın tadını çıkarın Dinosaur Hunt 3D oyun 2017. Ölümcül olan keskin bir atıcı ol; En iyi keskin nişancı becerilerini test etmek ve gerçek suikast deneyiminizi göstermek için büyük dinozorları avlamak veya öldürmek için karanlık ormana girin. Bu modern keskin nişancı yarışmasında, güçlü dinozoru hedef alan, benzersiz öldürme tüfekleri ile donatılmış, ormanda yalnız yürümek yeşil taze orman alanlarının etrafındadır. Ölümcül dinozor katil simülasyon tam silah ateşi tabanı addicting oyunudur ve tamamen ücretsizdir. Bu Vahşi Dinozor Avı Avcısı harika simülatör, stilize edilmiş çarpıcı grafikler ve gerçekçi heyecan verici ortamlar ile şaşırtıcı ve eylem seviyeleri sürü ile büyük keyif zamanı için burada; Ayrıca bu Jungle Dino Keskin Nişancı Savaşı bağımlılık simülasyonunda şiddetli ateş ve silahlı dinozor duygusu uyandırabilirsiniz.

Bazı şaşırtıcı zararlı hayvanlar yağmur ormanlarının etrafına yayılır, yeni yeri imha eder ve diğer vahşi hayvanları öldürürler. Dinozorlar çok güçlü ve çok uzun sürelidir, bu nedenle askerin görevi hemen olmak üzeredir. Hedefinize odakla okla işaret etmeniz ve onları sahneden kaybetmelerine izin vermemeniz gerekir. Keskin nişancı tüfeğini al ve hepsini öldür. Dinozor orman üzerinde grev yaptı, uyanık olun, nefesinizi tutun, benzersiz silahlar ve mühimmatla amaç ve ateş yapın! Cephe atıcı, ormandaki hayatı ve dinozorla savaşı kurtarmakla yükümlüdür. Profesyonel bir komando olarak, dinozoru kaybetmek ya da idam etmek için çağırılırsınız, ormanda yürüyorlar, ormancılıkta gizli olabilecek hedefinizi buluyorlar.

Onları birer birer sessizce yok edin. Görevi, verilen belirli sınırlı zamanda tamamlamanız gerekir. Daha fazla misyon ve güçlü keskin nişancı silahları kolayca açmak için dinozoru öldür ve nakit topla. Bu Jungle 3D Dino Avcılık oyunu oynamakta özgürdür, ancak Google hesabınızı tahsil edecek ekstra şeyler için gerçek para karşılığında ödeme yapmayı seçebilirsiniz. Mobil ayarlarınızı düzelterek uygulama içi satın alma işlemini devre dışı bırakabilirsiniz.

Amaç, Vur ve Öldürme, mükemmel bir keskin nişancı Jurassic Forest 3D Huntergame olun, bu keskin keskin nişancı silahları, modern ölümcül keskin nişancı tüfeklerini ve ateşli silahı kullanarak heyecan verici atışları kullanın, özel olarak kontrol eden bir zoom, sınırsız cephane ile en iyi tabanca için tasarlanmıştır. Güçlü delici mermi. Keskin nişancı ateşi gibi bir çok silahla donatılmışsın. Duruma göre uygun tabancayı kullanın. Kanıtlayalım, Dinozoru vurmak için en iyi suikastçı ve keskin nişancı yetenekleriniz var. Bu oyuna Google oyun mağazasında erişilebilir! Karşıdan yükleyebilir ve büyük dinozorları çoklu zor seviyelerde yürütmenin tadını çıkarabilirsiniz.

NASIL OYNANIR;
Oyuna başlamak için başlat düğmesine basın
Oyun menüsü haritanızdan seviyenizi seçin
Ormanda girin Alan
Avcılık açısını değiştirmek ve kumanda etmek için kumanda panosu
Sağ taraftaki düğmeler, çekim, yakınlaştırma, takas ve çalıştırmak içindir.
Haritada dinozoru bulabilir ve onları avlayabilirsiniz.
Sol yan düğme hareket içindir ve tüm ekran hedefleme içindir.

ÖZELLİKLER:
Gerçek Jurassic park çarpıcı çevre ile.
Safari parkında en iyi keskin nişancı avı deneyimi.
Gerçekçi birinci kişi oyununu vuruyor.
Oynaması kolaydır.
Sınırsız mermi.
Çarpıcı grafik.
3D oyun ve inanılmaz ses efektleri
Farklı dinozorlar avlamak.
Modern keskin nişancı tabancasıyla.
Benzersiz misyonlar oynamak
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler