Backgammon – Lord of the Board: online tavla oyna! icon

Backgammon – Lord of the Board: online tavla oyna! APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.1.581

  • Güncellendi:

Backgammon – Lord of the Board: online tavla oyna! Açıklaması

Backgammon - Lord of the Board online tavla oyna!
Ücretsiz tavla oyna! Nasıl oynayacağını bilmiyor musun? Bu uygulamayı indir ve tavlanın nasıl oynandığını öğren.
Daha çok mu oynamak istiyorsun? Tavla turnuvalarımıza katıl ve başka oyuncularla yarış!

Gelmiş geçmiş en popüler klasik masa oyunlarından biri olan tavlada ustalaşmak için kendine ve başkalarına meydan oku!
Tavla Oyna – LOTB online tavla oyunu, arkadaşlarla ve diğer oyuncularla çevrimiçi oynamak için en iyi sosyal oyunlardan biridir. LOTB tavla oyunu, diğer oyuncularla oynamak için keyifli bir online oyundur. Tamamen ücretsiz şekilde tavla indir.

"Backgammon - Lord Of The Board" uygulamasını bugün indir ve ücretsiz hoş geldin bonusunu al! Zorlu çevrimiçi masa oyunlarında yarış ve yeteneklerini test et! En iyi çok oyunculu strateji oyunlarından biri olan klasik masa oyunu Tavlada arkadaşlarınla sohbet et.

Masa oyunları ve diğer çok oyunculu oyunlar hakkında tüm bildiklerini unut Backgammon – Lord of the Board, şu an piyasadaki en rekabetli ve en sürükleyici oyunlardan biri! Tavla turnuvalarını kazanmanın ve liderlik panosunun en üst seviyesine ilerlemenin verdiği adrenalini, başka hiçbir şey veremez. Çok oyunculu online oyunlar topluluğumuza katıl ve bugün, hemen başla!

Zarları At, Eğlenceye Katıl!
Herkes, Google Play’deki en iyi masa oyunlarından biri olan bu oyunda rekabete giriyor! Kimisi Nardi ya da Narde, kimisi Tavla ya da Tabla der, ama kurallar değişmez; eğlence tüm dünyada aynı eğlencedir. Başlangıç seviyesindeki tavla oyuncuları ve tavla ustaları, acemi bahisleri seni hemen oyuna başlatacak. Dünya çapında binlerce rakibe karşı ücretsiz, canlı tavla oyna.

Tavlanın Kitabını Yaz
Bu zar oyununda ustalaş, deneyimini artır, para kazan ve liderliğe doğru ilerle! Bire bir oyunlarda ya da çok oyunculu tavla turnuvalarında Tavla oyna. Tavla oyununda ilerleyip seviye atladıkça ve liderlik panosunu tırmandıkça, yeni ve heyecan dolu içeriklerin kilidini aç. Diğer yetenekli oyunculara meydan oku, bu çekişmeli mücadeleyi kazanıp Tavla Lideri olmak için yeterli donanıma sahip misin, gör.

Stratejiye Yatırım Yap
Diğer tavla ustalarına karşı oynarken, her saniye önemlidir! Kendi tavla stratejine odaklanıp, tavla kurallarını ve uygulama kurallarını bir kenara bırakıp gerçek potansiyeline ulaş. Adımlarını sayarak vakit harcamaktansa, bir sonraki hamleni planla ve rakibine taş çıkar!

Profesyonellerle Tasarlandı
Backgammon – Lord of the Board, piyasanın en iyi online sosyal oyunlarından bazılarının yaratıcıları tarafından tasarlandı! Birbirinden muhteşem özelliklerin keyfini çıkar:

- Büyüleyici Grafikler
- Kolay, Eğlenceli Oyun Tasarımı
- Heyecanı Giderek Artan Seviyeler
- Eğlenceli Sohbet Seçenekleri
- Canlı Turnuvalar
- Oyuncu İstatistiği Profilleri
- Zar Atma – Tamamen Rastgele! (Sofistike RNG)
- Bonus, Yüzük, Kupa, Ödül Hediyesi ve Daha Fazlası!
- Eşsiz, Çekişmeli Liderlik Panoları

OYUN PARASI KAZANMAK için bizi Facebook’ta beğen! https://www.facebook.com/441503676034501/

Oyun için öneride bulunmak mı istiyorsun?
support@bbumgames.com adresinden bizimle iletişime geç.

Bu oyun yetişkinler içindir, gerçek para ile kumar oynama ya da gerçek para veya ödül kazanma imkanı sunmaz. Bu oyunda başarılı olmanız, gelecekte gerçek para ile kumar oynadığınızda başarılı olacağınız anlamına gelmez.

Yenilikler

Hey Backgammoners!
Here’s a new version with:
· Exciting New Challenges!
· Contest enhancements
· Bug fixes
Let’s have some FUN!! Enjoy!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler