Ben Amazing 10 - Galaxy Rage 3D icon
Ben Amazing 10 - Galaxy Rage 3D APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0

  • Güncellendi:

Ben Amazing 10 - Galaxy Rage 3D Açıklaması

Eğer Ben'i seviyor musunuz? u deneyimler eğlenceler hayranı mısınız?

böylece senin iyi bir yerde 10 uzaylılara değiştirmek kapasitesine sahip olması kuvvetlerinizi almak, yabancılara karşı on omitrix ve savaşa çekmek.

Bu eğlence on yabancılar en kozmik sistemde topraklı arasında olacak kontrolü başka girişim savaş Oysa bu güç onun tek bir nedeni, size şeytanlık ve imza atmak eşitlik savaş ve zayıf Yardım zorunda Buna göre dünyaya güvenliğini yeniden kurmalıdır, sizi kapsayacak ve parlayan yön ve düşersin her zaman trek edecek bireylerin ve yaratıkların bitki ve uzay yolcuları ruhlarında her molekülün kötü muamele ait profundities gelen omitrix ve ben barış için Özlem tüm enerjisini ve büyük korkma yukarı ve ne zaman Dakika ve istismar ve yoksul insanların seslerini hatırlamak olamaz.

Ben durup dururken on uzaylılara değişirken, değişimin ilk aşaması Ben çekmiş.

Çünkü o, Ben değişen son aşamasında tarafından kaybolur sol yan kolu on Omnitrix için başlar.

hakiki bir uzman oyun olarak kendini kanıtlamak. senin Omnitrix yararlanın

büyük BEN kuruluştaki kötülükle çökertmek!

Şimdiye kadar dünyanın kaynaklanıyormuş sonrasında bizim on aziz insanlığı yedek bir misyon olduğunu.

konu eğlence tamamen büyüleyici kılan ve aktivite ve eğlence dolu bir dünyada seni askere olacaktır. Ben de çocuk ve büyükler bağlı bir saptırma Amazingis. Ben'i 10 çarparak test ve heyecan verici bir deneyim içinde tesadüfen bir parça koparmak için şans bir tekme alır mıyım! böylece taklidi yapmak ve bu Eğlence oynamaz. Eğer eminim hoşuna gidecek.

Ben Çarpıcı 10 burada tam olarak serisi "10" dan değil Alien Ben ve toon içinde Yaratık Karakter ile ilgisi yoktur! Gördüğünüz gibi burada .. gibi görünüyor? ! Bu özel bir nedeni yok yapılır !! Çok daha eğlenceli anda erişilebilir. teşebbüslerin yüklü bir eğlence dünyasında çalışan tutun ... uzayda çalışan tutun. play şey ama zor Ben Deneyimleri üzerinde Hop olduğunu, kendi çocuklarına sunabilir ve bunu oynayabilir yanı .bir en kritik şey Gücü toplamak ve yeryüzünü yedek bu insanüstü yabancılar 10 Overcome yardımcı olmaktır. kurumsal dolu bir dünyada, sen ani üzerinde çalışan tutmuyorum ve engelleri isabet olmadığını, çalıştırmak ve doğru bir sıçrama, sağlamalıdır ve durma veya düşmanlar alırsınız. Onun tecrübesi bizim on yabancı kontrol etmek için düzgün, basit hamle yararlanın. Bu "eğlence 'o kırk tonları" var. duyuruya sadece denemek kadar sıkı oturan Ne? ... Sadece bu şaşırtıcı eğlence, yinelenen bu indirin.

Ben Eğlence harika sınırsız koşu saptırma. Kayıp kutsal sarayda Yabancılar Ben'in şaşırtıcı bir yolculuk bulmak için başlatılıyor. Bir ruhtan takip kaçmak için acele edilmelidir. 10 Omnix, Ultimatrix, Nemetrix ve diğer güç toplayın. şekilde tüm engelleri önlemek için unutmayın. Sen Yabancılar ve ennemies tehdit kalabalıklar yüzleşmek gerekir.

Onlar yoğun eski arayan vardır. eğlence gergin musicality çarpıcı illüstrasyonlar ve pürüzsüz kontrol duyguları vardır. Alien Ben Üstlenimler ancak önemli ölçüde daha az talepkar Bunun dışında, olabilir sizin çocuklar tarafından çalınabilir fazla bir streç olmadan kurumsal eğlence gibi görünür ve tükendiği zaman gerçekten çalabilirsiniz. Bu doğrultuda, yabancı etkinleştirme çalışan ve bu son düzeylerinin her biri tamamlayarak Süper çalışan bu eğlenceli ve şaşırtıcı düşmanlar kaçmak için giderek nakit kazanmak için Seyahat edecek sıçrayan tarafından işletme 10 için Ben'i Overcome.

Enerji veren olayları

10 harika Yöneticisi savaşı

Her süper dünyada 10 seviyeleri

Yeni kırılmaların.

yüksek belirlenmesinde müthiş 3D tasarımlar

telefon ve Tablet desteklemek

10 uzaylılar

10 farklı bağımlılık evren.

Halen sadece indirme yakalamak dokunun ve Ben 10 amzing boyu beslemek miktarını gösteren.
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler