buz anne hamile cerrahlık Yeni doğan İkiz Kız kard icon

buz anne hamile cerrahlık Yeni doğan İkiz Kız kard APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.1.2

  • Güncellendi:

buz anne hamile cerrahlık Yeni doğan İkiz Kız kard Açıklaması

Bir kar arazisinde, çok uzakta olan kar alanları, bir kraliçe yaşar. Kraliyet son zamanlarda kutlanıyor çünkü buz kraliçesi ikiz kardeşler buz bebeği ile hamile ve yakında buz anne olacak! İki ikiz kardeşin buz beyni buz bebek prensesi.
Buz mommy ikiz kız kardeş buz bebeği buz mommy onun kutlama için tüm misafirler toplantı buz bebek gününde, buz annesi mutlu onun kar ev krallığında ama oh no tüm konukları toplantı olduğunu gün !! Buz annesi aniden çok hasta hissediyor !!

 Şimdi ne? Buz anne ikiz kız kardeşinin bebeğin şimdi geleceğini düşünüyor !! Acil ameliyata ihtiyaç duyması için birisinin buz karnındaki buz hastanesi kliniğinde doktor çağırması acil bir bebeğin gebelik annelik ameliyatı vermesi gerekiyor !!
Buz annesi, ikiz kız bebekleri buz bebeği için acil ameliyat için hemen hastane kliniğine götürülür !! Şimdi buz anne ve ikiz bebek bebeği ikiz kardeşler buz bebek acil ameliyat operasyon için hazır olsun!

Buzom kar karası krallığının hastane kliniklerinde olduğunda, rahat ve rahatlatıcı bir destek vermek için en iyi hemşire ve jinekolog olmalı.
¬ Öncelikle buz anneği geldiğinde iyi ya da hasta olup olmadığını görmek için sıcaklığını alıp acil ameliyat bebek gebelik operasyonuna devam etmelisin.
¬ Bundan sonra buzkabuğunun kan testini yapın.
¬ Enjeksiyonunu vererek kendisini daha iyi hissedecek ve hamile bir buz annesinin olması gereken tüm besin maddeleri var.

¬ Sonra şekerini kontrol edin, eğer düşükse, şeker seviyesi dengesi sağlayın.
¬ Bundan sonra ameliyattan önce kendisini rahat hissettirmek için oksijen maskesini verin.
¬ Sonra, buz anne ikiz bebeklerin ikiz kız kardeşlerinin buz bebeğinin güvenliğini sağlamak için ultrason testi uygulayın!
¬ Bundan sonra sezaryen ameliyat ameliyatı ameliyatı için buz anne karnını keseriz.
¬ Daha sonra, ikiz bebekleri ikiz kardeş buz bebeğini anne karnından çıkarıp bebeğe bakım vermek için kordonu kesmelisiniz.
¬ Yenidoğan ikiz kız kardeşleri doğduktan sonra onlara buzlu anne verin ve anne ve bebek bakımı ile devam edin!

Bu şekilde kar karası buz anne ve onun ikiz bebek buz bebek ikiz kız kardeşleri herhangi bir tehlike kaydedebilirsiniz!
Şimdi buz anne onun yeni ikiz bebek ikiz kız kardeşlerinin doğumunu kutlamak için kalesine geri dönecek. Krallığın artık herkesin seveceği yeni prensesleri var. Ve ikiz kız kardeşlerin kar kara dünyasına gelmesinin nedeni hepiniz için teşekkür!
Kar ülkesi krallığının tamamında en iyi jinekoloğunuz olduğunu ispatlamak için oyunun daha fazla seviyesini oynayın!

*** Oyunun Özeti ***
• Hamilelik cerrahisi simülasyonu.
• Birden fazla karakter.
• Buz krallığı kar alanları kutlama simülasyonu
• Cerrahi aletler simülasyonu
• Eğlenceli grafikler ve sesler
• Tüm çocuklar ve yetişkinler için oynamaya çalışmak
Keşfet