Camp Pokémon icon

Camp Pokémon APK

Camp Pokémon Açıklaması

Camp Pokémon hoş geldiniz!


Pokémon Şirketi International'dan ücretsiz Camp Pokémon uygulamasıyla Pokémon şaşırtıcı dünyasını keşfedin! bunu bir Pokémon Eğitmeni olmak için gerekenlere öğrenmesine yardımcı olacak eğlenceli Pokémon temalı etkinlikler ile dolu sürükleyici bir ada keşfedin! Kamp danışmanlar Camp Pokémon adresinden süre içinde kılavuzları olacaktır.

Yeni Camp Pokémon deneyimi Alola bölge son Pokémon Güneş ve Pokémon Ay video oyunları tanıtıldı Pokemon, artı kamp ziyaretçilerin izleyebilmeleri için yeni ve eğlenceli bir aktiviteye ekler. Ve özel bir gün / gece özelliği, günün saatine bağlı olarak farklı Pokémon aramanızı sağlar.

Daha sonra, çeşitli aktiviteler tamamlanması için işaretçilerine kazanarak Camp Pokémon aracılığıyla ilerlemeyi izlemek size Pim Kitabı'nda derledik işaretçilerine kontrol edebilirsiniz. Ayrıca cihazınızın kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflar süslemek için kullanabileceğiniz çıkartmalar toplamak olacak!

kamp boyunca yeni Alola bölge Pokémon pimleri ve çıkartmalar için uyanık olun!

bekleyen bütün heyecan verici aktiviteler ile, Pokémon Şirketi International'dan resmi Camp Pokémon uygulaması Pokémon evrenin eğlenceli keşfetmek için harika bir yoldur!

Kamera, depolama ve telefon işlevselliğine erişim Camp Pokémon uygulamasını kullanmak için gereklidir.

yüklendikten sonra Camp Pokémon yüklemez, eğer lütfen aşağıdaki adımları deneyin:

1. Ayarlar gidin ve Uygulamalar, ardından Camp Pokemon dokunun dokunun.
2. dokunun İzinler.
Kamera, Telefon ve Depolama için 3. Hibe izinleri.


Resmi Camp Pokémon uygulama aşağıdaki dilleri destekler:
* İngilizce
* Français
* Deutsch
Espanol (Avrupa)
* Italiano
Keşfet