Change Creator Magazine icon

Change Creator Magazine APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    3.0.1

  • Güncellendi:

Change Creator Magazine Açıklaması

Nasıl bir hayat yaklaşımı ve iş değişiyor ve değerler sermayeye adeta birleşmiş durumda. Değişim Yaratıcı Dergi iyi yaşamak ve girişimci olmanın ne anlama geldiğini tanımlar senaryoyu saygısız bir one-of-a-tür markasıdır.

Böyle Tony Robbins, Arianna Huffington Guy Kawasaki & Dr Alasdair Harris gibi ödüllü sosyal girişimciler ve oyunun kurallarını değiştiren uzmanlar, iş stratejileri ve yaşam tarzı sırları ortaya çıkarın.

Her zamanki gibi iş artık çalışıyor. finanse etmek bir araç olarak iş kullanan girişimciler ve dünya çapında sosyal ve çevresel sorunları basarak çözmek ölçekli çözümleri büyüyen hareketini katılın. Bu işin geleceği!

iş arayan durdurun ve üçlü alt çizgi sağlayan bir yaşam tarzı oluşturmaya başlamak - İnsanlar, Gezegen, Karları.

UZMAN GÖRÜŞÜ & ITUNES İNCELEME

“Ben sosyal girişimcilik çok önemli ve biz acilen yapmanız gereken dünyada iş rolünü, yeniden tanımlanması hayati bir rol oynayacaktır düşünüyorum." (Arianna Huffington)

"Ben çok bu dergiyi tavsiye ediyoruz. Gerçekten sosyal değişim hareketinde önemli bir boşluğu dolduruyor. Genç, hevesli girişimciler için özellikle harika!" (ITunes, davidlawrence121)

"Eğer bir girişimci, etkiler alıyorsa şunları Değişim Yaratıcı Dergi seveceksiniz şey olarak anlamlı bir şeyler yapmak arıyorsanız." (Neil Patel)

DEĞİŞİM OLUŞTURAN hazneli bir sosyal girişimci uzmanı olmak

UZMAN BİLGİLER VE STRATEJİLERİ: “nasıl yapılır” makaleleri güçlü röportajlar, videolar, slayt aracılığıyla & derinlemesine dünyadan, sosyal tüm iş alanlarında, önde gelen uzmanları ile bağlayın.

Rockstars bazıları Değişim Yaratıcı Dergi bulacaksınız:
Tony Robbins
Arianna Huffington
Guy Kawasaki
Muhammed Yunus
Dale Partridge
Neil Patel
John Lee Dumas
Alasdair Harris
Joel Brown
Russell Brunson
Jake Orak

SELF: tutkunuzla dayalı benzersiz bir iş keşfetmesini ve beceri dünyada anlamlı etkide nasıl kullanacağınızı öğrenin.

ANAHTAR KAVRAYIŞ: gibi sosyal konuları, çözmeye yardımcı olarak geçimini sağlayan odaklanarak son trendler erişin; Küresel Gelir Eşitlik, Küresel İş Yaratma, Eğitim Daha İyi Erişim, Temiz Enerji, Verimli Yiyecek Üretimi ve Hava ve Su Kirliliği.
 
SOSYAL YENİLİK: Parça iş trendleri ve sosyal girişimci işletmelerin başarısını destekleyen yenilikçi teknolojiler.

FİNANSMAN & FİNANS YÖNETİMİ: Paranızı yönetmek ve başlatılması için yeni finansman kaynakları ve köklü sosyal işletmeler belirlemeyi öğrenin.
 
ARAÇLAR: Eğer başarı üzerine inşa yardımcı olacak yazılım, uygulamalar ve ürünler ile güncel kalın.

KAYNAKLAR: gibi kaynaklara erişin; sosyal iş için öncü programları ve kaynaklar sağlıyoruz kuluçka, hızlandırıcılar ve konferanslar. Yaşam dişli, kitaplar, raporlar, kurslar ve bizim “İş Yönetim Kurulu” toplumsal işinde yeni fırsatlar sağlar.

DERGİLER: Mobil veya masaüstü, her yerde, her zaman, prim dergi ve anahtar konuların bir kitaplığına erişin.
 
DESTEK: Sosyal girişimciler ağı katılın ve "Fark Yarat" ve iyilik gibi düşünen işletmeleri desteklemek!

bilinçli girişimciler için Creator değiştirin şu otomatik yenilenebilir abonelikler sunmaktadır:
- Yıllık Abonelik ($ 19.99)
- Aylık Abonelik ($ 1.99)

Ödeme satın alma onayı adresinden iTunes Hesabı tahsil edilecektir. otomatik yenilemeyi cari dönemi bitmeden en az 24 saat kapalı sürece Abonelik otomatik olarak yenilenir. Hesap 24 saat önce cari dönem sonuna dahilinde yenilenmesi için ücret ve yenilenme maliyetini tespit edilecektir. Eğer kullanıyorsanız ve otomatik yenileme satın aldıktan sonra iTunes kullanıcının Hesap Ayarları giderek kapalı olabilir tarafından Abonelikler idare olabilir. Geçerli abonelik hiçbir iptali aktif abonelik süresi boyunca izin verilir. Sosyal Girişimci Magazine: Eğer Creator Değiştirme bir abonelik satın aldığınızda ücretsiz deneme süresi kullanılmamış kısmı, sunulan takdirde iptal edilir.

Yenilikler

- Reading experience improvement
- UI Design Improvement
- Internet Reachability Improvement
- Performance Improvement
Keşfet