Checkers Free icon

Checkers Free APK

Checkers Free Açıklaması

★ En İyi Geliştirici (2013/2015 layık) ★

AI Fabrikası'ndan Dama Ücretsiz klasik açılış oyun ve oyun inceleme destekleyen Android'de Dama oynamak için en iyi yer sağlar. Kaygan cilalı grafikler, çoklu panoları / adet, tam seçenekleri ve / geri / yorum desteğini oynamak Android'de dama oynamak için bu şekilde yapar. tüm üst rakip Dama programları yener kolaylıkla karşı test ve!
 
Featuring:
 
YENİ ★ !!! Oyun Google Play aracılığıyla on-line oyun için BETA Destek!
YENİ ★ !! Kullandığınız Dama açık hat Raporları
★ acemi uzman 12 farklı zorluk seviyesi
★ 2 oyuncu sıcak koltuk
★ 6 Dama Parça Setler ve 7 Kurulları!
Her seviyede karşı ★ Kullanıcı istatistikleri
★ Geri al & İpuçları
★ Tablet ve Telefon her ikisi için tasarlanmıştır
★ zorunlu olmayan yakalar (popüler kuralları) ve zorunlu yakalar (resmi ABD / İngiliz kuralları) hem Destekler
 
Bu ücretsiz sürümü 3. parti reklamlar tarafından desteklenmektedir. Reklamlar internet bağlantısı kullanabilir ve bu nedenle daha sonraki veri ücretleri geçerli olabilir. Fotoğraf / medya / dosya izni oyun harici depolama alanına oyun verileri kaydetmek izin vermek için gereklidir ve bazen önbellek reklamlar için kullanılır.

Dama (AKA Taslaklar) dünyanın en popüler tahta oyunlarından biridir. 3500 yıl önce Mısırlılar geri bu oyun tarihten en erken kayıtları. Daha yakın zamanlarda bu en çok bu oyunda en çok Dünya şampiyonları sağlamak için ABD ve İskoçya, iki ülke tarafından tercih edilmiştir. İngiltere ve İskoçya'da bu klasik masa oyunu İngilizce Taslaklar olarak bilinir. Bu uygulama sadece bir cep telefonu üzerinde çalışan bile, güçlü bir motor sağlamak üzere tasarlanmıştır. Birçok ticari Dama programlarının aksine, doğru kalite dama için gerekli / taslaklar oynamak, ortak 2K v K oynar.

Yenilikler

2.13: Fixes issue with some languages settings causing layout problems
Keşfet