Çiftlik Sim 2018: Modern Tarım Master Simülatörü 3 icon
Çiftlik Sim 2018: Modern Tarım Master Simülatörü 3 APK

Çiftlik Sim 2018: Modern Tarım Master Simülatörü 3 Açıklaması

Farm Sim 2018: Modern Tarım Master Simülatörü 3D burada!
Bu Çiftçi Sim 17'de Yetiştirme ve Hasat Mahsulleri ile Yerel Bir Çiftlik Müdürü ol!
Tarım Simülasyonu, 2018 Gerçek Tarım Sim oyunu bu yepyeni kavram ile bir adım ileri görevler vardır. Bu tarım Sim konsepti olarak, hasat makineleri, hidrolik kargo nakil araçları vb. Gibi ileri makine kombinasyonundan ve ayrıca geleneksel tarımdan yararlanmak zorundasınız İnek hasat makineleri ve manda çekilmiş su sprinkler gibi aletler. Geleneksel tarımın ve modern teknolojilerin bu aşırı kombinasyonu, tarımsal simülasyon oyunlarında devrim yaratacak. Artık ülkenizi modern teknolojiyle kullanabilir ve sürülebilir hale getirebilirsiniz. Yeşil çiftliğini kontrol ederek, gerçek bir çiftçi ol, peri süpürgeleri arasında şehirden uzaklaş.

Çiftliğinizin farklı bölümlerinde çeşitli sebzeleri sürüp, temiz su ve zararlı kontrol gübreleri ile yetiştirin. Büyük çiftliğinize iyi bakın ve yüksek verim elde etmek için temiz tarım tekniklerini kullanın. Çiftliğinizden en iyi veriyi çıkarın ve çiftliğinize bakın ve modern biçerdöverlerden ve traktörlerden yararlanın. Yeni hasat zamanı izleyici, hasat edilen bitkilerin büyüyen periyoduna mükemmel derecede zaman ayırmanıza yardımcı olur. Sim çiftliğinizi en iyi şekilde büyütün ve manda bittikten sonra kaba arazinizi sürdüğünüzden emin olun. Geniş alanları sürmek için ağır traktörleri de kullanabilirsiniz.

Traktörler ve traktör arabaları. Traktör arabaları, hazır ürünlerin toplu miktarını daha kısa sürede taşımanın en iyi yoludur. Topluluk pazarı, taze ürünlerinizi satarak para kazandığınız yerdir. Bu zorlu ve heyecan verici tarım oyunu, her bir görevde çeşitli sınırlamalara sahip olacak veya bunlardan oluşan bir misyona sahip olacak. Kapasite ve makinelerde komple çeşitli tarım misyonlarınız var. Ekimğiniz için arazinizi hazırlamanız, tohum ekmeniz, ekim alanlarınızı hasat etmeniz, hazır bitkileri hasat etmeniz, topluluk pazarına nakliye etmeniz ve ham maddeyi satmanız gerekir. Tarımsal kariyeriniz size ayrılan belirli bir zamanda başarılıdır. Bu tarımsal simülatörü oynayarak modern bir çiftçi ol ya da bu çağa gelin.

Daha iyi mahsul alanları elde etmek için farklı alan desenlerinden yararlanın ve su beslemenizi genç mahsullere göre değiştirin. Tahıl tohumlarının büyümek için belirli bir zamana ihtiyacı olduğundan acele etmeyin. Tahıl tohumlarından yetişen küçük bitkiler gördüğünüzde, zararlı böceklerden ve böceklerden kurtulmak için büyük çiftliklere gübre tahılları dağıtın ve dağıtın. Ülkenizi aynı anda toplamakla birlikte, bu tarım simülasyonunda köy hayatının tadını çıkarın. Hazır besleme stoğu ile ağır hizmet tipi traktör arabaları yüklemek için küçük vinçler kullanın. Mümkün olduğunca fazla kazanmak için hazır bitkiler satmak.

Çiftlik Sim 2018: Modern Çiftçilik Master Simülatörü 3D Özellikleri:

- Modern tarım teknikleriyle köy yaşam deneyimi
- Bu gerçekçi tarımsal simülasyon oyununun tadını çıkarmak için Slick kullanıcı arabirimi
- Sezgisel kontroller veya ağır traktörler, biçerdöverler ve su sprinkler'leri
- Heyecanlı tarım misyonları
- Değişik alanlara tohum tanelerinin çeşitliliği
- İleri seviye harman makineleri ve yük nakil araçları
- Yol köyü ortamında
- Mükemmel grafikler ve doğaya gerçekçi tarım yakın
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler