Çocuk Doktoru: Diş Hekimi icon

Çocuk Doktoru: Diş Hekimi APK

Çocuk Doktoru: Diş Hekimi Açıklaması

insanlar güldüğünde Biz, çok iyi hepsi. Diğer insanların gülümsüyor ve sevinç kendimizi olur. Ama bu gülümseme güzeldi, dişler iyi izlenmelidir. Diş fırçalama günde birkaç kez olmalıdır. Dişler hasta varsa, bunlar özel bir doktora ihtiyacım var. Dişleriniz dişçi can davranın. Ve bugün, sizinle birlikte bizim yaramaz Hippo her gün ne doktor dişçi biliyorum. Hippo Çocuk Hastanesi tüm hastalara açıktır! inanılmaz bir macera karşılamak için gitmek için çekinmeyin. onun baş hekim için bekleyen bizim çocuk hastanesi. O seni bekliyor!

Hepimiz diş hekimi bizim dişleri ile ilgili tüm sorunları ile ilgilenir biliyoruz. Ama kaç bu sorunların olabilir? Bugün biz bunu biliyoruz. Hippo Çocuk Hastanesi tam bir diş hekimi ne olmuştur anlatacağım. Bugün, hoş olmayan bir koku ile başa çıkmak için, enjeksiyon mühür koymak, zararlı çürük yok, diş matkap öğrenmek kötü mikroplarla savaşmak ve sadece dişlerinizi fırçalayın edeceğiz. Ama bu mühür çok basit koymak sanmıyorum. Bunu yapmadan önce, doktor diş hekimi ön çalışma ve çok eğlenceli bir yapmak gerekir. Bu ve diğer pek çok şey bugün sizlere çocuk hastanesi anlatacağım. Başhekim olmayı Hippo Yardım. Sevinmek ve çocuklarımızın eğitsel oyunlar oynayarak yararlı bilgi almak.

Bu yeni model, erkekler ve kızlar için tüm oyunlar, tamamen ücretsizdir! Bizimle kalın, çocuklarımızın eğitsel oyunlar onlarla oynayan, çocuklarınıza Hippo ve sevinç veren saat bizi izlemeye devam edin.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler