Day R Survival – Apocalypse, Lone Survivor and RPG icon
Day R Survival – Apocalypse, Lone Survivor and RPG APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.559

  • Güncellendi:

Day R Survival – Apocalypse, Lone Survivor and RPG Açıklaması

Nasıl nükleer savaş tarafından tahrip kıyamet sonrası dünyada hayatta ve radyasyonu önlemek için? Nasıl online rpg oyunları hayatta kalmak için? Online Gün R hayatta kalma rol yapma oyunu sonrasında söyle!

Radyasyon, açlık ve hastalık aslında çok sık. Sen tüm ülkeyi geçip nükleer savaştan sonra ailenizi kurtarmak zorundayız. Kim radyasyon ve ölümcül virüs onları zaten ulaşmış eğer onlar bile hayatta olan veya eğer bilir? kıyamet sırrı ortaya çıkarın ve 1980'lerde SSCB büyük toprakları üzerinde bir yürüyüş sırasında Anılarınızı yeniden kazanmak.

kıyamet sonrası hayatta kalan kolay değildir. Gerçek açlık oyunları ve ölü karakterleri yüzleşmek zorunda olacak! Canavarlar, susuzluk, sayısız pandemik hastalıklar ve yaralanmalar, kana susamış düşmanları - Eğer hayatta kalma stratejisi oyunlarda tüm savaşmak zorundayız. tüm kaynaklarını Craft: silah, giysi ve taşıma.

hayatta ▪Hardcore:
açlık Surviving, (zombi rpg oyunları gibi) zombi ve pandemik radyasyon size telaşsız yürüyen bir şans vermeyecektir. Bu gerçek bir öz-deney, hayatta kalması için yol zor olacak!

Gerçekçi dünyayı ▪:
Değişen mevsimler, SSCB büyük harita ve 2.500 'den fazla farklı kasaba ve şehirler. ormanda ve av hayvanlarında Survive, ama dikkatli olun: farelerin bile ciddiye yaralayabilir! zombi rpg oyunları vahşi keşfedin!

Sonsuz olasılıkları ▪:
Multicraft, beceri işçiliği tarifleri yüzlerce, mühimmat sürü edinme.

▪ İnsanlar ve hikayeleri:
Heyecanlı maceralar ve hayatta kalma için yolda faydalı müttefikleri. Nükleer savaştan sonra açık dünyada hayatta.

▪ yeteneklerinizi geliştirin:
Mekanik, tıp, kimya, barınak hayatta kalma ve çok daha fazlası.

▪ Kooperatif modu:
sohbet, madde değişimi ve ortak kavgalarla Çevrimiçi modu. Çok hayatta kalma strateji oyunları.

Gerçek simülatör SSCB sonrası bir nükleer savaşta hayatta: Hastalık, açlık ve düşmanları aşmak! Çevrimiçi çok açık dünya oyun! diğer oyuncularla birlikte Survive.

hayatta kalma barınak ve terk edilmiş binalar keşfedin. silah bul ve çeşitli malzemeler kullanılarak taşıma kurmak.
Hiç kimya ve fizik hakkında öğrenilen her şeyi unutmayın! Bu inanılmaz gerçekçi hayatta kalma arayışı oyunu!

Özellikler:
- Сraft sistemi - kullanışlı nesneler veya silahları bulup hayatta kalma arayışı içinde kendi oluşturmak, kaynakları, avı olsun!
- Hardcore barınak simülatörü
- Çok oyunculu modda vahşi harita üzerinde Yolculuk
- macera oyunları zorluk seçin: Online kum, gerçek hayat veya
Savaş asla değişmez. 1985 yılında, SSCB bilinmeyen bir düşman karşısında çöktü. şimdi burada şiddet, açlık ve hastalık saltanatı - gün içinde tüm ülke radyoaktif çöplük haline geldi. Artık hayatta kalmak için mücadele kaybettiğinde, başka kurtulanlar kümese sizi bekliyor - macera oyunları Çevrimiçi mod, sıkıntı ile uğraşan sohbet konuşmak ve birbirlerine hediyeler göndererek, birlikte hayatta sağlar. zombi kıyamet hayatta kalmak için deneyin!
Devamını Gör

Yenilikler

✔️ Fixing bugs
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler