DHBT / MBSTS Çıkmış Sorular icon

DHBT / MBSTS Çıkmış Sorular APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.9

  • Güncellendi:

DHBT / MBSTS Çıkmış Sorular Açıklaması

DHBT / MBSTS Sınavında çıkmış sınav sorularının yer aldığı uygulamamız internet %100 cihaz üzerinde çalışmaktadır ve internete ihtiyaç duymamaktadır.
Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınav (MBSTS) soruları OSYM tarafından hazırlanmaktadır. OSYM tarafından şimdiye kadar yayınlanan soruların ve cevapların yer aldığı uygulama ile dilediğiniz yerde çıkmış sorulara çalışabilir ve çıkabilecek sorular hakkında fikir edinebilirsiniz. Böylece OSYM sorularının hangi diyanet kaynağından gelebileceği hakkında fikir edinebilirsiniz.
Uygulamamızda yapmış olduğunuz doğru sayısına göre diyanet DHBT / MBSTS sınavından kaç puan alacağınızıda hesaplayabilirsiniz.
Diyanet çalışanlarının katıldığı DHBT / MBSTS Sınavında çıkmış sınav sorularını istediğiniz yerde çözebilirisiniz. Uygulamada OSYM nin geçmiş yıllara ait DHBT / MBSTS sınavı soruları ve cevapları bulunmaktadır. DHBT / MBSTS sınavına hazırlanmak çıkmış sorulara bakarak eksiklerinizi görebilir ve ilgili konulara çalışarak DHBT / MBSTS sınavında alacağınız puanınızı yükseltebilisiniz.

Uygulamada aşağıdaki yıllara ait sınav soruları bulunmaktadır.

2010 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları
2011 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları
2012 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları
2013 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları
2014 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları
2015 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları (sadece OSYM nin yayınladıkları)
2017 dhbt / mbsts sınavı çıkmış soruları (sadece OSYM nin yayınladıkları)

Yenilikler

- Görsel düzenlemeler yapıldı
- Bazı hatalar düzeltildi
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler