Dr.Panda'nın Arabaları ücretsi icon
Dr.Panda'nın Arabaları ücretsi APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.3

  • Güncellendi:

Dr.Panda'nın Arabaları ücretsi Açıklaması

Dr. Panda'nın Oyuncak Arabaları'nın bu sürümü ücretsiz ve içinde keşfedilecek kocaman bir dünya var. Diğer şehir ve araçlar satın alınarak oynayabilir. Mevcut olan tüm içerikler, Dr. Panda'nın Oyuncak Arabaları'nın ücretli sürümüyle birebir aynı.

4 KOCA ŞEHRİ KEŞFEDİN
Dr. Panda'nın Oyuncak Arabalarının içinden yüzlerce çeşit araba ve kamyon sürün! İtfaiye kamyonunun kontrolünü ele geçirin, polis arabasının sirenlerini açın ve istediğiniz şekilde oynayın!
Çocuklar 4 farklı şehirde gezerken, yolları keşfederken ve tüm saklı sürprizleri keşfetmeye başlarken çeşitli türlerde araçları sürebilirler. Tren yolu geçidi bariyerlerini indirin veya sirenleri açın...Kim bilir daha neler bulursunuz!

ANA ÖZELLİKLER:
- Dr. Panda'nın Oyuncak Arabaları şu anda ücretsiz oynanabiliyor ve ek içerik, uygulama içinden satın alınarak açılabilir.
- İçinde 1 ücretsiz şehir ve 3 ücretli şehir var: Kış Kasabası, Sahil Beldesi ve İnşaat Alanı.
- Kullanabileceğin en az 20 farklı araba, kamyon ve tekne var: dondurma kamyonu, jet ski, buldozer ve daha birçok araç!
- Her aracın özel bir rolü var! Kamyonla kargo taşı, ambulansla insanlara yardım et ve daha bir sürü şey yap!
- Multi-touch destekleniyor; böylece aynı anda birden fazla arabayı kontrol edebilir ya da bir arkadaşınla oynayabilirsin!


Gizlilik Polıtıkası
Çocuk oyunları bir tasarımcı olarak, gızlilik bu modern, dıgıtal dünyada nekadar önemli dır anlamlıyız. Burada gızlilik polıkamız okuyabilirsinşz.: www.drpanda.com/prıvacy

Dr. Panda Hakkında
Dr. Panda, bir çocuk oyunu geliştiricisidir. Çocukların dünyayı tanımalarına yardımcı olacak eğitimsel değerler içeren oyunlar geliştirmekteyiz.

Oyunları çocuklar için nasıl tasarladığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa çekinmeden bizimle iletişime geçin. support@drpanda.com adresine bir e-posta göndermeniz veya Facebook’tan (www.facebook.com/drpandagames) ya da Twitter’dan (www.twitter.com/drpandagames) bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler