Ev Güvenlik Monitör Sistemi: Home Security Monitor icon

Ev Güvenlik Monitör Sistemi: Home Security Monitor APK

Ev Güvenlik Monitör Sistemi: Home Security Monitor Açıklaması

Ev Güvenlik sistemi hırsızlığa karşı evinizi gözetliyor ve koruyor.

ÖZELLİKLER:
CANLI VİDEO İZLE Yer ve zaman farkı gözetmeksizin her ne olursa olsun tam ekran modu ile beş farklı görüntü kalitesi seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Gözlem Cihazınızın ön ya da arka kamerasını kullanabilirsiniz

GÜVENLİ & GÜVENİLİRLİK Ev Güvenlik Sistemi; WiFi, 3G veya LTE ağları ile çalışmaktadır. WiFi’ın kesintiye uğraması durumunda otomatik olarak hızlıca yeniden bağlanır!

KULLANICI DOSTU Ev Güvenlik Sistemi ile eviniz sadece bir bakış ile telefonunuzun ekranında belirsin.

YÜKSEK SES KALİTESİ Evde olmasanız bile her sesi, her nefesi ve her tıkırtıyı duyabilirsiniz (Canlı video özelliği ile). Ev Güvenlik Sitemi uzaktan kumandalı dinleme cihazı olarak da kullanabilirsiniz.

ÇOKLU PLATFORM Ev Güvenlik Sistemi ile farklı yerlerdeki 4’e kadar bağımsız konuyu izleyebilirsiniz. Gözetleme birimlerinin sayısı sınırsızdır! Cihazlara farklı yazılım platformları üzerinden bağlanabilirsiniz.

HIZLI YAPILANDIRMA Yerel WiFi Ağınız üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde otomatik cihaz araması yapabilir veya QR davetiye kodu ile 30 saniyeden kısa bir sürede yapılandırabilirsiniz.

SONSUZ ÇEKİM ALANI Mobil ağ seçeneklerin çeşitliliğinin çok fazla olması size sonsuz bir bağlantı çekim alanı sağlıyor. Gözlem Kamerası sayesinde nereye giderseniz gidin bağlı kalmaya devam edersiniz. WiFi güçsüz olsa bile!

ÖNCE GÜVENLİK CCTV cihazlar arasındaki bütün iletişim güvenli bir şekilde şifrelenerek bulut sistemi üzerinden aktarılır. Endüstri standardı şifreleme sayesinde akışa sadece sizin erişim sağlayabilmeniz sağlanır.

ŞARJ UYARISI Kumanda cihazınızın şarjından devamlı haberdar olun. Şarj %10’un altına indiğinde veya kişisel olarak ayarlanan seviyenin altına düştüğünde uyarı mesajı alın.

EV GÜVENLİĞİ ALARM PAKETİ Ev Güvenliği Kameralarımız için sadece bir kez ödeme yaptığınızda, uygulamayı ücretsiz şekilde birçok cihazda kullanabilirsiniz.

GENİŞ SEÇENEK SETİ Alarm, CCTV ve bekçilik özelliklerini kişiselleştirmek mi istiyorsunuz? Ev Güvenliği Kameralarınızı kullanma seçeneğiniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ev Güvenlik Kameralarını kullanmayı seviyor musunuz? Play Store’ da sizden içten ve pozitif değerlendirmeler görmekten memnuniyet duyarız. Ev Güvenlik Sistemini kullandığınız ve desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Yenilikler

Relay subscriptions
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler