Fantastic Beasts™: Cases icon

Fantastic Beasts™: Cases APK

Fantastic Beasts™: Cases Açıklaması

Fantastik Beasts ™: Büyücülük Dünyasından kılıflar
Eğer açıklanamayan olayları araştırmak için büyücülük dünyasına defterleri gibi büyülü becerilerini uzmanlaşın. J.K. esinlenerek yeni macerada Rowling'in Büyücülük Dünyası, gizli nesneleri, görüşme tanıkları keşfederken, tüm yeni deneyimlerin keyfini kanıtları analiz etmek ve dökme ortaya çıkarmak ve her gizemli durumda merkezinde büyülü yaratıkları korumak için büyü.

All-New Büyülü Mysteries çözün
senin büyücülük dünyasının sırlarını çözmenin ipuçları düz görünürde saklıyorsun. Sadece size büyülü yaratıkların zor dünyasına dalmak olarak cevap bulmak için beceri ve yeteneğe sahip. Sen büyü, demlemek iksir döküm ve araştırmak ve tüm yeni gizemleri çözmek için gizli ipuçlarını deşifre edeceğiz.

Sihir Bakanlığı Yardım
Sihir Bakanlığı Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetim Dairesi parlak yeni acemi biri olarak durum çatlamak size güvendiğini. nifflers itibaren boynuzlu atlar için, ejderhalar için Centaurların, hepsini korur. hayvani olayları araştırmaya ve en akıllı, en keskin sihirbaz olarak kendini kanıtlamak için eğitim kullanın.

Magic Arkadaşınla En olun
büyülü topluluğuna katılın ve birlikte büyücülük dünyasının sırlarını çözmeye. Sizin gibi acemi kıyasla nasıl bakın ve arkadaşlarınıza yardım eli uzatmaya.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler