Farkları Bul Odalar - Farkları Bulmaca Bulma Oyunu icon

Farkları Bul Odalar - Farkları Bulmaca Bulma Oyunu APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

  • Güncellendi:

Farkları Bul Odalar - Farkları Bulmaca Bulma Oyunu Açıklaması

Selamlar, fark bulma uzmanı! Harika bir “farkları bulma” macerasına hazır mısın? Bu ücretsiz farkları bulma oyunu; yetişkinler ve çocuklar için en iyi eğlenceli oyunlardan biridir! Farkları Bul – Odalar odaların güzel resimlerindeki fotoğraf bulmacalarında gizemi çözmenize yardım edecek. “Odalardaki farkları bulma” bulmaca meraklılarının hayatlarının fotoğraf avına çıkmasını bekliyor! “Farkları bul 2018”yı indirin ve bu konsantrasyon oyununu her gün oynamanın tadını çıkarın!

☑ Farkları bulmak için “iki resmi karşılaştırın” ;
☑ “Farklı eşyayı bulduğunuzda”, olabildiğince hızlı üstüne tıklayın!
☑ Farklı eşya sayısı her bölümde,oyunun zorluğuna göre artar!
☑ Takılırsanız, yardımı kullanın: resimlerin nerede farklılık gösterdiğini görmek için ipucu alın!

Desteklenen diller: Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Dansk, Deutsch, Español, Français, Italiano, Nederlands, Norsk Bokmål, Polski, Português, Slovenčina, Srpski, Suomi, Svenska, Tiếng Việt., Türkçe, Ελληνικά, Русский,العربية, हिन्दी, ภาษาไทย, 中文, 日本語, 한국어

Kızlar ve oğlanlar için ücretsiz farkları bulma oyunu!

Şimdi farkları tahmin edin! Resimlerdeki eşyaları bulun ve olabildiğince hızlı iki resmin nerelerde farklılık gösterdiğine karar verin! Gizemli oyunları, bulmaca oyunlarını ve diğer eğitici oyunları oynamayı seviyorsanız, bu hafıza geliştirici sizi bir çok avantaj sağlayacak! “Odalardaki farkları bulma” inceleme yeteneklerinizi saniyeler içinde geliştirmenize yardım edecek bir zeka oyunudur. Böyle bir farkları bulma oyunu, görsel algınızı, parmaklarınızın hızını geliştirmeniz ve eğlenmeniz için tasarlanmıştır! “Ücretsiz farkları bulma” çocuklar ve yetişkinler için en iyi fark bulma oyunudur ve erkeklerde bayanlarda çok sevecektir. Bu “ücretsiz oyunlar” harika grafikler ve güzel bir oyun sunuyor! Farkları Bul – Odalar'ı ücretsiz indirin ve güzel oda resimlerindeki farkları bulmanın tadını çıkarın!

Her yaştan kullanıcı için farkları bulma oyunu!

Benzer gözüken ancak aralarında bulunacak bir çok fark olan iki oda resmi arasındaki farkları keşfedin! Harika “bulma oyunları” eğlenmenize aynı zamanda eğitici uygulamaları kullanmanıza şans veriyor. “Farkları bulma oyunları” çift halinde oynamak için harikadır – bu “ücretsiz bulma oyunları”nı arkadaşlarınızla yada sizin için özel olan biriyle oynayın! Bu “farkları bulma oyunları”yla size saatlerce eğlence garanti ediyoruz! Farkları Bul – Odalar'ı indirin, Android aygıtınıza yükleyin, ve “farkları bulun”! Bazı farkları bulmak oldukça kolay, ancak bazıları çok gizemli. Bu yüzden eğer “gizemli oyunlar”ı seviyorsanız doğru yerdesiniz! En iyi “farkları bulma” oyununun tadını çıkarın ve resimleri karşılaştırın! Sizin için “wifi istemeyen oyunlar” olmadığını düşündüğünüzde, “ücretsiz farkları bulma oyunu” sıkıntınızı giderecek! En iyi tahmin oyunlarını indirin ve bugün oynamaya başlayın!

Bayılacağınız farkları bulma oyunları!

“Farkları bulmaya” hazır mısınız! Oda dekorasyonunu seviyor ve “ev oyunları” oynamayı seviyorsanız, doğru yerdesiniz! Olabildiğince hızlı farkları bulun ve “bulma oyunları”nı tüm arkadaşlarınıza tavsiye edin! Detayları farketme yeteneğinizi geliştirecek konsantrasyon oyunları arıyorsanız, bu farkları bulma öğrenme oyunları sizi bekliyor! Resimlerdeki farkları bulun ve yeni bölümlerin kilidini açın! Muhteşem tasarımı ayaklarınızı yerden kesecek! Sadece sizin için ücretsiz fark bulma oyunları! “Farkları Bul Odalar”ı indirin ve neden bahsettiğimizi görün!

Harika grafikli farkları bulma oyunları!

En iyi farkları bulma yolcuğunuza hazırlanın! Olabildiğince hızlı farkları bulun ve maksimum sayıda yıldız kazanabileceğinizi bize gösterin! Ücretsiz farkları bulma oyunlarımız piyasadaki en iyi gizemli oyunlar! Farkları Bul Odalar'ı indirin ve herkesle paylaşın!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler