Fuel Compare: Calculate mileage, log & save money icon

Fuel Compare: Calculate mileage, log & save money APK

Fuel Compare: Calculate mileage, log & save money Açıklaması

* Bu uygulamanın kullanılabilmesi için Kılavuzu ekran görüntüsünde olduğu

Malezya haftalık yakıt fiyatı, artık hatırlatıcı. Malezyalılar haftalık bildirimlerle yakıt fiyatı için otomatik güncellemeleri tadını çıkarabilir. Mevcut yakıt fiyat güncelleme: RON 95, RON 97 ve Dizel. Sigara Malezyalı kullanıcılar sizin yakıt günlükleri güncelleyerek tutmak için hatırlatıcı kullanabilirsiniz!

karşılaştır rütbe yakıt markalar ve paradan tasarruf sağlar. Farklı yakıt markalar farklı mil performansa sahip. Kişisel sürüş performansı sayesinde, bu uygulama sizin için en iyi olduğunu yakıt bilmesini sağlar. Size uzağa sürücüler olanları seçin ve şimdi para tasarrufu başlayın.

Yolculuk masrafları veya kazanç bilin gibi binmek paylaşan sürücüler için büyük:. lyft, Grab, Uber, taksi sürücüleri. gerçekte işletmelerden kazanmak ne kadar öğrenmek için bu uygulamayı kullanarak gerçek giderler izleyin. Bir yere seyahat etmek gerekli yakıtı tahmin etmek gerekiyor? bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve bir bütçesi olması? Bu sizin için bir uygulamadır.

Araç yakıt performans, verimlilik ve tüketimini anlamak. araç yakıt tüketimini bilerek araçların karşılaştırarak yeni bir yol sağlar. Kiralık ev sahipleri için, aracın yakıt performansları hakkında reklam daha fazla müşteri çekebilecek. Bu bilgiyi bilerek lyft, Grab, Uber, taksi sürücüleri için giderler iyi tahminleri veriyoruz.

zaman veya markaya göre Ortalamalar ve toplamlar. Ya İlk 3 markaları görmek. ortalama yakıt tüketimi ve giderler zamanlı veya yakıt markalar dayalı veya tek günlük girişlerini görüntülemek gör. Girişler, gözden silinmiş ve düzenlenebilir. Bir İlk 3 Markalar sayfanın en iyi ve hangi kaçınılmalıdır hangi yakıt yukarı başkanlık vererek bu uygulamasıyla kullanılır.

Sonucu. Daha doğru mesai alır Bu uygulama, uzaktan / fiyat, fiyat / mesafe açısından neden sağlar, / mesafe, uzaklık / litre litre. Bu uygulamanın içine dolmaya her zaman ayrıntıları dolmaya yapın. Sonuçlar daha doğru mesai alacak.

En basit uygulaması gerekmez diğer tüm özellikleri ile sizi kabartmak değil Bu uygulama. Bu uygulama yalnızca bir hesap makinesi ile size tasarruf hedefliyor. Bu uygulama boyutunu ve performansı arttırır.

Diğer özellikler
1. Whatsapp Twitter ya da Facebook üzerinden sözcüğü paylaş!
2. metrik veya İngiliz ölçü birimleri
giriş sırasında 3. Kaydet ek notlar
4. İlk 3 marka sıralaması
5. Çin, Malay dili desteklenen
Saat, tarih veya markaya göre 6. sırala girişleri
Uygulamanın 7. Kılavuz kullanımı.
8. Hatırlatıcılar
9. Malezya haftalık yakıt fiyatları
Dahası yolda!

Yenilikler

Bug fixes
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler