FUT 18 DRAFT by PacyBits icon

FUT 18 DRAFT by PacyBits APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.3.9

  • Güncellendi:

FUT 18 DRAFT by PacyBits Açıklaması

PacyBits yeni FUT 18 Taslak Simülatörü burada ve bizim en iyi oyun bile iyi almış.

Senin mangaları kurmak, son FUT oyuncu Taslak turnuva girin ve müthiş ödülleri toplamak. Diğer oyuncuları meydan ve yepyeni Çevrimiçi Taslaklar'da taslak oluşturma becerilerini test edin. şaşırtıcı ve benzersiz ödüller için Squad Bina Zorluklar tamamlayın. Arkadaşlarınızla müthiş kartları, ticaret toplayın ve koleksiyonunuzu büyür.

En iyi Taslak oyuncu ol ve dünyanın en büyük FUT 18 kulüp kurmak!

ÖZELLİKLER
●, sınırsız taslaklar oluşturun diğer takımlara karşı turnuva simüle ve performans için ödülleri kazanmak
● fazla oyun kazanmak için daha iyi ekipler oluşturun. Sonuçlar genel ekibinizin kalitesi yanı sıra hücum ve savunma niteliklerini bağlıdır.
● Gerçekten yeni Çevrimiçi 1v1 Taslaklar'da test etmek için taslak oluşturma becerileri koydu. Arkadaşlarınızla ve dünya çapında rastgele oyunculara karşı yarışın, hatta aynı cihaz üzerinde oynamak!
● FUT 18 binlerce kart toplayın ve kulüpleri, ligler ve özel kartların Koleksiyonlar'ı kurmak. Yeni kartlar her hafta eklenir.
● Yeni Online Ticaret sistemi nerede olursanız ile arkadaşlarınızla Ticaret kartları.
Komple Squad Yapı Zorluklar ● özel PacyBits SBC ve Legend kartları gibi benzersiz ödülleri kazanmak için.
● senin havalı taslak ve mangaları kaydedebilir, Seviye büyütün ve kulübünüzün istatistiklerini takip. dünya ile ilerleme paylaşın!
● PacyBits para kazanmak ve arkadaşlarınızla daha paketlerini ve ticaret açmak için onları kullanabilirsiniz.
 
Biz daha birçok şaşırtıcı özelliği mevcut her zaman ekleyecek! Yani şimdi kulübünüze oluşturmaya başlamak, ve çok daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Hizmet ve Gizlilik Politikası Şartlar altında, oynamak veya PacyBits tarafından FUT 18 DRAFT indirmek için yaşı en az 13 yaşında olmanız gerekir.

Bu uygulamanın tek amacı kullanıcıların, en iyi FUT taslaklar ve mangaları kurmak daha ilgili son FUT çalar ve güncellemelerini öğrenmek ve mobil FUT topluluk büyümeye öğrenmek yardımcı olmaktır. Bu uygulama tarafından kabul veya Electronic Arts Inc. şirketine bağlı tüm markaları ve hakları sahiplerine aittir değildir.

Yenilikler

• Improved pack odds in every pack
• New permanent (& rewards) pack: GOLD ELITE
• New lightning (& rewards) packs: SPECIAL PLUS & SILVER SPECIAL
• Reduced pack prices
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler