G icon

G APK

G Açıklaması

Cep Şifrematik, Garanti Cep ve Garanti İnternet işlemlerinizde ekstra güvenlik sağlayan "Tek Kullanımlık Şifre" üretme uygulamasıdır. Cep Şifrematik ile üreteceğiniz şifreler size özel ve tek kullanımlıktır, üretilen şifre ile işlem gerçekleştirildikten sonra aynı şifre tekrar kullanılamaz.
Cep Şifrematik uygulaması ücretsizdir ve kullanımınızdan dolayı tarafınıza hiçbir ücret yansıtılmaz.
Cep Şifrematik ile yapabileceğiniz işlemler:
Garanti Cep Giriş: Cep Şifrematik’ten Garanti Cep uygulamasına yönlendirilerek Garanti Cep’e hızlı giriş gerçekleştirebilirsiniz.
Şifre Üret: Garanti Cep ve Garanti İnternet girişlerinizde tek kullanımlık şifre üretmek için kullanılır. Garanti Cep / Garanti İnternet girişiniz sırasında müşteri numaranızı ve parolanızı girdikten sonra sizden "Şifre" istenen adımda, Cep Şifrematik'iniz ile ürettiğiniz tek kullanımlık şifreyi kullanabilirsiniz.
Ek Onay: Garanti Cep / Garanti İnternet’ten yaptığınız "Para Transferi" işlem bilgilerinin kontrolünü ve doğrulamasını yapabilirsiniz. Ek Onay isteğe bağlı olarak Garanti Cep / Garanti İnternet’ten tanımlanabilir ve sadece belirlediğiniz tutarın üzerindeki işlemler için geçerli olur.
Cep Şifrematik Aktivasyon: Cep Şifrematik aktivasyonu yapmanız gerektiğinde veya şifrenizi unutup/kilitlediğiniz durumlarda aktivasyon işlemini Cep Şifrematik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Ayarlar: Cep Şifrematik'inizin "Ayarlar" menüsünden PIN Değiştirme ve Senkronizasyon işlemlerini yapabilirsiniz.

Yenilikler

Cep Şifrematik aktivasyon sürecinde iyileştirmeler yapılmıştır.
Keşfet