Gerçek Çiftlik Hikayesi - Traktör Çiftçiliği Simül icon

Gerçek Çiftlik Hikayesi - Traktör Çiftçiliği Simül APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0

  • Güncellendi:

Gerçek Çiftlik Hikayesi - Traktör Çiftçiliği Simül Açıklaması

Gerçekçi dünyadaki Tarım'a hoş geldiniz. Günümüzde başarılı bir çiftçinin olması, çiftlik traktör makineleri, ağır kamyon sürüşü, avrupa traktörü vb. Birçok kamyon ve makinenin ileri teknoloji ve işletilmesi hakkında bilgi gerektirir. Modern arazilerinizin devasa bir dünyasına dalın ve çoklu bitki çeşidi ekinleri veya hasat etme Şeker pancarı, patates, buğday, kanola, mısır, pirinç, pamuk ve ayçiçeği. Tarla Sürme, tarlalara pestisit püskürtme, tarlaları sulama, buğday yetiştirme, pamuk ve pirinç bitkileri ve diğer tarım faaliyetleri, tarımsal simülasyon oyuncusu Tractor Driver simülatörünün bir parçasıdır. Buğday, pirinç ve hayvanları hububat pazarına ve şehir pazarına nakletmek ve satmak. Köyün engebeli yollarında giderken dikkatli olun. Çiftçilik şoförü simülatörü, çiftçilik yemlik pulluk biçerdöver, buğday çiftçiliği traktör simülatörü, çiftlik traktörü arabası oyunu, küçük çiftçi büyük çiftlik, küçük çiftçi büyük çiftlik, inek tarım biçerdöver simülatörü, çiftlik silaj taşıma aracı.

Çiftlik aracı size en iyi çiftçilik deneyimini verir ve bu teknolojik çağın gerçek bir çiftçisi gibi çalışırsınız. Kargo traktörünü hasat etme, tepe çiftliği kamyon traktörü ve bu traktörleri bir profesyonel çiftlik traktörü sürücüsü 3D park gibi park etmek gibi farklı kamyonları kullanıyor olacaksınız. Traktör park etme becerikli bir iştir ve bu çiftlik traktörü simülatöründe bu park etme yeteneğini hakim olacaksınız. Bu çiftlikte görev, ülkeniz için çiftlik taze gıdalar yetiştiriyor. Bu çiftlik traktörü simülatörü, çiftlik traktörleri ve fide biçerdöverleri yardımı ile kendi çiftliğini korumak ve inşa etmek zorunda olduğunuz çiftçilik simulasyonu 17 gibi. Çiftliğini satın alın ve bu alandaki çiftlik hayatı maceralarını tamamen tadını çıkarmak için kendi çiftliğini yapın. Çiftçiler, verimli toprakları ve inek, manda, tavuk, keçi vb. Ve traktör, aşırı çiftçilik simülasyon araçları, biçerdöver, su tedarikçisi, kırpma makineleri, arabalar ve püskürtücüler ve büyüyen pirinç, buğday, mısır ekinleri ve pamuk gibi makine türlerine sahipler. alanlar. Yeni Biçer Biçerdöver, Hasat Köy Tarım Simülatörü, Gerçek Çekici Hasadı.
Daha sonra verimli araziyi seçin ve traktöre takacağınız matkap yardımıyla tohum yoluna girin, hayvanları köyden şehre satılık olarak nakletin. Hayvanlar satıldıktan sonra ürününüze su vermek için geri gelin, ürününüze zarar verebilecek böcekleri öldürmek için tarlalarınıza püskürtün, buğdayın tekrar tamamen büyüdüğünde bir süre bekleyin. Onları hasat edin ve nakliye traktörünüzdeki bir depoya nakledin. Onları güzel miktarda para satmak için şehre çekin. Gerçek Çekici Çiftlik Hasat, Tarım Traktör Makinası Simülatörü, Gerçek Hasat 3d Çiftçi Simülatörü, gerçek biçerdöver çiftçiliği oyunu, çiftçilik traktör simülatörü 2017 ücretsiz oyun, kamyon sürüş çiftçilik simülatörü.

Real Farm Story Pro - Traktör Çiftçiliği Simülatörü 2018 Özellikleri:
- Gerçekçi Tarım Ortamı.
- Kâr elde etmek için hayvanlarınıza iyi bak ve onları pazara sat.
- Oyunun kolay ve düzgün kontrolleri.
- Bu hasat simülatöründe şaşırtıcı çiftçi deneyimi.
- Çiftliğinizi yönetin ve ürününüzü hasat edin
- Gerçekçi traktör çiftçiliği sürücü simülatörü
- Biçerdöver aracı sürme
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler