Gerçek Yem Traktör Tarım Simülatörü 2018 Oyun icon

Gerçek Yem Traktör Tarım Simülatörü 2018 Oyun APK

Gerçek Yem Traktör Tarım Simülatörü 2018 Oyun Açıklaması

" telefonunuzda en son tarım simülatörü oyunu yaşayın ve bir çiftçinin hayatını yaşa! Tam zamanlı bir çiftçi ve tam çeşitli zorlu görevler kontrol altına alın. Eğer çiftçilik görevleri yerine aşk ya da sadece bizim şeyler denemek ister misin? 2017 oyun sim Bu tarım sizin için idealdir! Güzel bir arazi sürülerek müthiş çiftçilik deneyimi yaşayacaksınız. çiftliğinizde farklı ekinler hasat ve gidin para kazanmak! Son teknolojiye ve senin görevin daha kolay hale getirmek için çeşitli tarım makineleri sürücü. Biz hasat kargo traktörler, tarım kamyon, nakliye kamyonları, su Bowser ve daha ekledik. Yani TARIM sanal dünyaya dalmak önce yeterli zaman olduğundan emin olun !. Bu çiftçi inek manda tavuk keçi vb Ayrıca tarım kamyon, hasat makinesinin, kırpma helikopterlere, tramvay ve püskürtücü gibi makine vardır. Gibi dönüm verimli topraklara çok ve hayvanları vardır

Ayrıca şehir için hasat bitkileri satarak çeşitli ulaşım görevleri keyfine varacaksınız. kargo kamyon yükleyin ve şehir pazarına götürmek ve biraz para kazanmak. Zor iş her zaman kapalı öder ve bu oyun size öğretecek bu! Bir çiftçinin hayatının Hustle & gürültüsünden yaşayacaksınız. Bir çiftçi çiftlik ilgilenir, tohum pulluk nasıl, kümes hayvanları sistemini sürdürmek ve mutlu bir yaşama sahip her şeyi yapmak. Ama bunların hepsi sanal çiftçilik simülatörü macera oyununda bir simülasyon oyun deneyimi ile doludur. Başarılı bir çiftçi bugün olmak ileri teknoloji ve çiftlik traktör makineleri, ağır yük kamyon sürüş, Euro çiftlikte traktör vb Traktör park yetenekli bir iştir benzeri ve bu çiftlik traktör simülatörde birçok kamyon ve makinelerin çalışma bilgi gerektirir, bu mastering olacak park beceri. Bu çiftlikte olarak, arayış ülkeniz için çiftlik taze gıdalar yetişir. ülke ekonomisini desteklemek ve size & aileniz için kar elde etmek için şehir pazarına ağır traktör ve kargo senin ekili bitkileri sürün. pirinç, buğday, mısır ve aynı zamanda yem pulluk sezonunda mevcuttur dahil olmak üzere farklı ekinler Yetiştirmek bu tarım simülatörü 2017 yılında fs traktör sürüş keyfini çıkarın. Güzel bir çiftlikte ile kırsalındaki tarım taşıyıcı başlatın ve farklı tarım traktörleri ve makinelerle sim çiftçilik tadını çıkarın.

onlar etrafında zor offroad yolları çalışmak zorunda çünkü Çiftçi traktör sürüş teknikleri diğer insanlardan oldukça farklıdır. şehre doğru köyün engebeli yollarda normal bir insan için bir meydan okuma daha fazladır. İleri sürüş makine sayesinde, bir çiftçi ile karşılaştırıldığında muhteşem bir sürüş deneyimi olabilir. Kendi çiftlikten ekinleri hasat sonra, yerel belediye pazarına satabilirim. Araba kullanmak için şimdi bunun için, bazı güçlü tarım traktörleri ekledik. Sen ağır sürüş taşıma kamyonları içine bitkileri yük ve şehre bunları alabilir. Dikkatli sürmeye dikkat edin, böylece sağ salim ulaşabilir.

Eğer bir çiftçinin hayatını yaşamaya heyecanlı mıyız? O zaman neden bir deneyin olmasın? Sadece yüklemek butonuna tıklayın ve macera başlasın! Çiftçi Traktör Tarım Simülatörü 2017 sizi bekliyor.


Bazı Göz Alıcı Özellikleri ★★★ ★★★
- Gerçekçi 3D Tarım Çevre sen Enjoy için
- Son Cultivating ve Çiftçilik Makine
- bereketli topraklarından yüksek kaliteli bitkileri üretin
- Modern simülasyon efektleri ile Kalite oyun deneyimi
- Güzel 3D Animasyon ve Ses Efektleri
- Kolay sürüş kontrolleri ile tarım makineleri için gerçekçi fizik
- Çoklu zorlu görevler eğlenmek
- Farklı seviyeleri Tarım yeteneklerinizi meydan
- Play% 100 Ücretsiz
- Hayır Wi-Fi Gerekli"
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler