Apk indir

ApkAra.com, 2018 yılında kalite, yenilik ve hız üzerine odaklanan premium bir dijital ajans olan Moradam ekibi tarafından kurulan Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için yazılım yüklemeleri sağlayan bir web sitesidir.

Görevimiz

Tüm dünyadaki Android kullanıcıları için daha güvenli, daha iyi ve daha hızlı bir yazılım indirme deneyiminin sağlanması. Uygulamalar ve Oyunların en kapsamlı mağazalarından birini sunuyoruz. Tüm indirme işlemleri ekstra bir uzantı indirmenizi gerektirmez. Herkesin mobil yaşamın tadını çıkarmanın daha iyi bir yolunu hak ettiğine inanıyoruz. ApkAra.com ekibi, tüm kullanıcıların akıllı telefonlarına uygulama yükleme, güncelleme ve daha pek çok konuda sorunlarını çözmelerinde her zaman hazırdır.

Önemli Uyarı

ApkAra.com, herhangi bir şekilde Google, Google Play veya Android ile ilişkili veya ilişkili değildir. Android, Google Inc.'in ticari markasıdır. Tüm uygulamalar ve oyunlar, ilgili geliştiricinin veya yayıncısının mülkiyetindedir ve yalnızca EV veya KİŞİSEL kullanımı içindir. Lütfen, ApkAra.com'un SADECE Orijinal APK Dosyasını ÜCRETSİZ Uygulamalar İçin Paylaştığına dikkat edin.

Sosyal Medya'da ApkAra'yı Takip Edin

Facebook'ta 
ApkAra Twitter'da 
ApkAra, Google+ 'da

Teknik sorunlar

Teknik sorununuz için bir çözüm arayın ve Destek ekibinden yardım isteyin. - Buradan git

ApkAra web sitesindeki sorunlar

Hizmetimize veya herhangi bir işlevine erişirken herhangi bir sorunla karşılaştınız mı? - Bize haber ver

Diğer (genel geri bildirim, öneri vb.)

Görüşlerinizi bize göndermek, önerilerinizi paylaşmak veya ApkAra.com'u ne kadar çok sevdiğinizi söylemek istiyorsanız;) - Bu formu kullanın

 

Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler