Halloween Game Dentist Braces icon

Halloween Game Dentist Braces APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.2

  • Güncellendi:

Halloween Game Dentist Braces Açıklaması

Cadılar Bayramı Oyunu Diş Hekimi Oyunu Braces Cerrahisi, Cerrahi Canavarlar, Karşılama ve kız Braces, komik ve eğlenceli dişçi diş oyunu gördüğüm !!! Eğer mümkün teşhis kim daha profesyonel bir komik diş hekimi olmak ve farklı küçük sevimli canavarlar tedavi olabilir. Diş hekimi oyunda, hastalar ya da dört küçük canavarlar sadece bir poker face ile ağızlarını açıp tek karakterler değil, onlar gülümseme ve garip ama müthiş sesler yapmak güzel ve komik dört küçük canavarlar.
Tanışma şaşırtamaz, gerçek laughers ve gözyaşları ile dört canavarlar Yolo Paradise, Boba, Bri ve Yawn! Eğer hasta veya diş tedavisi, diş macunu uygulaması, gargara eylem, plak ameliyat veya herhangi bir gerçek diş kliniği ve dişçi ofisinde olduğu gibi montaj parantez ise dört canavarların farklı tepkilere görmek isterseniz, diş macunu LAUGHERS oynayarak oyun JOIN HASTALAR ATELLERİNİN.
Nasıl Oynanır: Yolo Laughers Diş Hekimi ofisinde, her hasta ve çılgın canavar özel diş aracı ile tedavi edilebilir farklı diş hastalığı olabilir. başarıyla hastaları iyileşmek sonra, küçük canavarlar onlara / onu bakımı hakkında size teşekkür edecektir. Sonra, küçük laugher canavar yemek ve daha fazla çikolata ve tatlılık tadını çıkarabilirsiniz. küçük hastalar canavarlar her diş hastalığı tedavi bittiğinde.

Oyun Dişçi Cerrahi canavarlar Ayraçla Halloween Enjoy

Oyunun Özellikleri:
· Seçmek için hastalar canavarlar 4 çeşit: YOLO Paradise, Boba, Bro ve Yawn laughers.
· Tedavi odasının Çoklu temalar seçmek için
· Yüz ifadeleri bir dizi hastalar için seçim · seçmek için diş araçları çok çeşitli · hastanızın bir fotoğrafını çekin

>> SONRAKİ GÜNCELLEME <<
> Eğer küçük canavarlar giyinmek bir elbise oyun olabilir. Yani parantezi ile diş hekimi oyun var ve zevk için oyun giyinmek
> Giydirdiği oyunlar için daha fazla elbiseler dahil
> Böyle diş oyunları, dişçi ofis temizlemek ve oyunlar giyinmek çocuklar ve Ģirts gibi daha canavarlar ve karakter



** ÖNEMLİ DUYURU **
Bu oyun tamamen eğitici bir tanesidir. Bu çocuklar ve çocuklara diş keyifli bir doktor tarafından tedavi ve yol sevilen nasıl temel bilgi verir. Bu onların diş hekimi ofis ziyareti daha rahat ve keyifli görmek için çocuklar ve çocukların teşvik yardımcı olur. Böylece diş hekimine sorulduğunda bebeklerin sahip Gözat o korku ve stresi azaltmayı yardımcı olur.

oyunlar sormak ne Facebook, Twitter, Instagram, Youtube veya Google gibi herhangi bir sosyal ağda herhangi bir içerik göndermek değil.
Iletişim kurmak için böyle Instagram, Youtube, Facebook, Google, Twitter gibi sosyal ağları kullanmak ve / veya kullanıcılarını bulmuyor.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler

Warning: fopen(cache/943aac7ea42bff2ac3d35f9cac2a47f7.kuaza): failed to open stream: No such file or directory in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 405

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 406

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 407