Hamile Konuşan Kedi Emma icon

Hamile Konuşan Kedi Emma APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.4

  • Güncellendi:

Hamile Konuşan Kedi Emma Açıklaması

En favori sanal hayvan Kedi Emma ve Oscar’ın bebekleri olacak! Yani hamile kedi onun küçük konuşan kedi yavrusu büyüyüp konuşan kediler dünyasına katılana kadar senin yardımına ihtiyaç duyacaklar. Hamile Konuşan Kedi Emma ‘ya hamileliği sırasında eşlik et, onu doktora götür, hediyeleri topla ve sanal hayvan Emma’yı anne olmaya hazırla! Bu konuşan kedi oyununu şimdi indir ve Hamile Konuşan Kedi Emma ile eğlenmeye başla!

HAMİLE KONUŞAN KEDİ EMMA İÇİN HAMİLELİĞİ SIRASINDA EŞLİK EDİN

Evcil hayvan oyunları ve hayvan oyunları daha eğlenceli hale geldi çünkü konuşan kedi Emma, eğlenceli sanal hayvan, üç küçük konuşan kedi sahibi olacak ve hamile kedi bakımıyla alakalı her türlü yardıma ihtiyacı var. Anne olacak hamile kedi hangi doktora gidiyorsa onu götürmelisin ki yavru kedilere ultrason ve diğer kontroller yapılsın, ve bebeklerin sağlıklı olduğundan emin olunsun. Ama hepsi bu değil! Konuşan kedi haycan oyunları özelliklerine bak ve oradaki görevlerin hepsini tamamla!

HAMİLE KONUŞAN KEDİ EMMA ÖZELLİKLERİ:

? Sanal hayvan ile konuş ve o da söylediklerini tekrar etsin
? SAĞLIK KONTROLÜ: Hamile kedi doktora gitmeli ve ultrason, tansiyon ve diğer tüm kontrolleri yaptırmalı.
? BEBEK KUTLAMASI: konuşan kedi Emma’ya bir hediyeyle süpriz yap ve küçük konuşan kediler için parti düzenle, tüm eşyaları topla – ödülleri kazan
? MÜZİK ÇAL – Küçük konuşan kediler Emma’nın karnındayken onlara müzik çal ve onların sağlıklı büyümesine yardım et.
? GİYDİRME OYUNU: Konuşan kedi Emma için için en güzel elbiseleri bul.
? Yeni seviyelerle yeni oda dekorasyonları bul böylece konuşan kedi sanal hayvan Emma kendini evinde hissedebilir.
? Altın ve elmasları kazan, yeni seviyeler aç ve bu evcil hayvan oyunları içerisindeki özdülleri kazan
? MANİKÜR SALONU: sanal hayvanınızı harika görünen bir hamile kedi haline getirin
? İSİM VERİN - konuşan kedi bir isme sahip olsun
? Evcil hayvan oyunları oynayın ve ilerledikçe altın kazanın
? Share your pregnant mommy cat with the world on popular social networks

Kedi Oscar ve Emma ailelerine küçük konuşan kediler katılacağı için çok mutlular. Yeni doğan kediciklerle ile hayvan oyunları dünyası tamamen yeni bir seviyeye erişti.

UNUTMA: hamile kedi Emma’ya bakmalısın, onu yedirmeli, banyo yaptırmalı, unutmalıyın çünkü bu konuşan kedi ihtiyacı olan tüm sevgi ve ilgili bu zorlu zamanlarda senden bekliyor!

Aynı zamanda konuşan kedi Emma’nın daha iyi hissetmesi için odasının dekorasyonunu değiştirebilir yada ihtiyacı olan eşyaları küçük konuşan kediler dünyaya gelmeden önce tamamlayabilirsin. Hamile Konuşan Kedi Emma şimdi indir, konuşan hayvan oyunları ile eğlen, Emma ve Oscar’a yardım et, onların iyi bir anne ve baba olmalarında seninde katkın bulusun!

Hamile Konuşan Kedi Emma konuşan hayvan oyunu Peaksel tarafından geliştirilmiş ve DigitalEagle tarafından yayınlanmıştır – tüm hakları saklıdır.

Yenilikler

Hey guys!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler