hamile Prenses Bebek Doğum Oyun icon

hamile Prenses Bebek Doğum Oyun APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.2.1

  • Güncellendi:

hamile Prenses Bebek Doğum Oyun Açıklaması

Hamile Prenses hamilelik dokuz aydır ve bebeğin doğumuna hazırdır. Majesteleri ailesi şehir dışındadır ve bu hamile ameliyat simülatörü oyunlarındaki tüm gebelik ameliyatı işlemlerini yönetmek size kalmış.

Bu analık cerrahisi simülatör oyunlarında iki kraliyet prensesi var, bu prenses hamileydi ve sizden bir hamilelik hemşiresi olarak bu gebe annelerin bebek sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz. Kendi kalesinde hamile prensesle ilgilen ve ona biraz saygı ve sevgi göster. Prenses doğum günü bebek doğurduğunda, acil ambulans çağırın ve doktor hastanesine gidip bebek doğumuna yardımcı olmak için doktor çağırın.

Şimdi doğum eyleminde bebeğin doğumuna yardımcı olurken ameliyat yeteneğinizi göstermek dönüşüyor. Ancak önce kan basıncını kontrol edin ve sonra ultrasona devam edin ve bebeğin cinsiyetini kontrol edin. Bebeğin Seksi erkekse, bu küçük prens ve bebeğin cinsiyeti kadınsa o zaman küçük prenses veya ikisini de bir ikiz bebek olarak alabiliriz. Ve ayrıca kral çılgın ikizleri seviyor bebeğim.
Hamile Prenses normal teslimat yapamıyor, sezeryan operasyonuna gitmeliyiz. Şimdi Operasyon Tiyatrosu hazırlık operasyonlarında bu ameliyatta hazırlandı. Ayrıca hamile anne için acil ameliyat operasyonu için hazırlanmış cerrahi alet. Sezaryen ameliyatı bittikten sonra bebeği anne karnından alın ve cerrahi simülatör oyunlarında bu ameliyatı bitirmek için başka şeyler yapın. Ve oynadıktan sonra kesinlikle bu hamile ameliyat simülatörü oyunlarını seviyorsun.

Acil ameliyat operasyonu bittikten sonra oyun sona ermez, yeni dogan ikizler bebeklere bakmalidir. Onları temizlemelisin ve onlara da dikkat etmelisin. Bu, hamile annelik bebek bakım oyunları için en iyi oyundur.

                       **** Oyun Özelliği ****

• Gebe Prenses İçin Gebe Cerrahisi simülatörü
• Aşırı Durumda Doğum
• Bebeğin Doğum Simülatörü
• Acil Sezaryen doğum cerrahı
• Yeni doğan bebeğe dikkat edinTik Tok Hakkinda
Tik Tok, çocuk oyunlarında mobil platformda uzmanlaşmış. Tik Tok, çocuklarımıza yenilikçi ve eğitsel bir oyun sunmayı hedefliyor. Onların oyunlarımızla temel yaşam becerilerini ve iyi alışkanlıklarını öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi ziyaret edin:
www.tiktokgames.net
Keşfet