Hava Durumu Radar Haritaları ücretsiz icon

Hava Durumu Radar Haritaları ücretsiz APK

Hava Durumu Radar Haritaları ücretsiz Açıklaması

için şık hava ve radar uygulaması, size hareketli bir hava durumu radarına ve ihtiyacınız olan tüm yerel hava durum bilgilerine anında erişmenizi sağlar. Açık, basit ve hızlı yükleniyor.

Bu güzel fırtına izci radarı tam özellikli, tamamen özelleştirilebilir bir radar hava tahmini widgettır. Bununla birlikte, radar ve hava durumu bilgilerini rahatça alabilirsiniz. En yüksek / en düşük sıcaklık ve güncel hava koşulları gibi yerel hava durumu bilgilerini düzgün bir şekilde sağlar. için bu uydu hava durumu uygulaması, kesinlikle günlük yaşamınızdaki moda widget seçiminiz.
Rahat arama fonksiyonu sayesinde dünyadaki istediğiniz her bölgeyi bulabilir, favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Hava Durumu Haritaları: Hızlıca yüklenebilen radar haritaları hem geçmiş hem de gelecek hava durumu bilgilerini gösterir. Hava radarı size mevcut olarak hangi bölgenin güneşli olduğunu ve nerede gökyüzünü bulutların kapladığını gösterir. Bu fonksiyon sayesinde, yağmurun, karın veya dolunun nereye düştüğünü görebilir ve halihazırda nerede yıldırım ve şimşek bulunduğunu izleyebilirsiniz. Sıcaklık değerleri hava radarının kapsamlı bilgi paketini tamamlayıcı niteliktedir.

Temel Özellikler

· Bulunduğunuz yerin mevcut sıcaklığını ve fırtına radarını, basit hava durumunu, hava durumu radargünlük ve saatlik radar uyarısını ve Hava Kalitesi Dizini (AQI) pil seviyesini, İnternet bağlantı durumunu, bir sonraki alarmı, bir sonraki takvim etkinliğini, pil seviyesini ve daha fazlasını görüntüleme

· Konum zamanı, gündoğumu ve gün batımı, sıcaklık ve nem, basınç, radar alarmı, çiğlenme noktası, görünürlük, UV indeksi, rüzgar hızı ve yönü, hava durumunu içeren ayrıntılı hava durumu görüntüsü veRadar hava durumu


· Mevcut hava durumu radar durumuna göre canlı hava arka plan duvar kağıdı ve gerçek hava durumu gündüz gece canlı duvar kağıtları.

· Günlük ve saatlik hava tahmini, hava durumu radar
hava tahmini, radar pusulası, yağış, rüzgar vb.

· Şiddetli Hava Durumu Uyarıları ve hava durumu haritası : Gerçek zamanlı hava uyarılarını ve hava uyarılarını, sıcaklık radarını bildirebilirsiniz. Yağmur fırtınası yıldırım ve yıldırım alarmları hava durumu bildirimi olarak alınacaktır. Ayrıca bu aleti sıcaklık sensörü termometre, nem sensörü, fırtına izci, rüzgar hızı ve yön metre, ve hatta kar takipçisi olarak kullanabilirsiniz.

· Güzel hava derileri ve radar arka planı arasından seçim yapabilirsiniz.

· Küresel Kapsam
Yerel hava durumu uydu haritası, tüm lokasyonların hava koşullarını, dünya hava durumunu ve sıcaklık raporunu sağlar.

Hava Durumu Radar Haritaları: Hızlı yüklenen radar haritaları bulutları, sıcaklığı, dalgaları, basıncı, rüzgâr hızlarını, su sıcaklığı değerlerini, yağmuru, Hava radar haritası, kar örtüsünü ve daha fazlasını gösterir. Kayak raporları, seyahat tahminleri vb.

· Çoklu Dil Desteği

► Yer belirleme hava
İstanbul, Ankara, Adana veya İzmir’deki hava dâhil olmak üzere, bulunduğunuz konum veya favori konumlarınız için sokak bazında hassasiyetle kesin hava mevcuttur.

► Hava Radarı
Anlık yağışları hava radarı haritamızda gözünüzde canlandırın. Hava radarı sıcaklık, yağmur veya kar katmanlarını gerçek zamanlı olarak gösterir.

► 3D yer küresi
Global hava modellerindeki değişikliğe etkileyici 3D yer küremizde tanıklık edin. Sıcaklık, yağmur, rüzgâr ve kar’daki değişiklikleri güzel animasyonlar ile keşfedin.

· Basit fırtına Tracker, kasırga radarı ve akıllı sıcaklık izci

Basit hava durumu ve hava derileri. Durum çubuğunda mevcut sıcaklık konumunu gösterir ve mevcut sıcaklığı uygun bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

· Özelleştirilmiş

Ana ekranı kişiselleştirebilmeniz için sıcaklık gösterimi ve canlı hava temaları içeren bir widget reklam koleksiyonu sunun. Hava durumu uygulaması pro sürümü sizin en iyi hava izleme ve kişisel hava istasyonu haline gelecek inanıyoruz.
Çeviri ve yerelleştirme konusunda size yardımcı olmak istiyorsanız, lütfen support@amberweather.com adresine yazın.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler