HeyTell icon

HeyTell APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    Cihaza göre değişir

  • Güncellendi:

HeyTell Açıklaması

HeyTell® bir anında Android'i, iOS kullanan arkadaşlarınızla ve ailenizle konuşmak için izin verir çapraz platform ses Messenger ve walkie talkie, ve Windows Phone tek bir düğmeye basarak 7 cihazlar olduğunu.

* Sesli mesajlar SMS-ve ücretsiz daha çabuk!

* Çok * düşük veri kullanımı, daha fazla e-posta göndermekten daha

* Herhangi bir İnternet bağlantısı üzerinde çalışıyor!

* Üstün ses kalitesi: * kez * Bir cep telefonu çağrı frekans aralığı!

* EKSTRALAR! Voice Changer göz atın veya Gruplar 25-yönlü sohbet oluşturmak! Ekstralar HeyTell reklam-ücretsiz yapmak!

* Menü> Ayarlar yoluyla Arka Plan Hizmeti'ni etkinleştirmek eğer bir ileti alındığında Bildirimler uyarısı> Arka Plan Servisi

✳ İPUCU: wifi konum & geç bildirimleri önlemek istiyorsanız, Wifi Uyku İlkesi'ni ayarlamak için emin olmak için Asla: Menü> Ayarlar> Kablosuz ve Ağlar> Wi-Fi Ayarlar> Menü> Gelişmiş> Wi-Fi uyku politikası> Asla.

* Çabuk Arkadaş / Unfriend / Blok. Arkadaşlar her zaman hızlı için dokunarak onları bulmalarını sağlar gibi kişileri ekleme: ". Arkadaşlar" alanını ve dokunarak

* Kullanıcıların bir davet olmadan irtibata nasıl kontrol 3 farklı gizlilik seviyelerinden seçin:

✓ Düşük gizliliği: Tüm Facebook arkadaşlarınızın sizi HeyTell olabilir. Twitter takipçileri Herhangi sizi HeyTell olabilir. Telefon numarası veya e-posta adresini bilmeniz İnsanlar seni HeyTell olabilir.

✓ Orta gizliliği: Tüm Facebook arkadaşlarınızın sizi HeyTell olabilir. Tüm heyecan arkadaşlar sizinle konuşabilir. Telefon numarası veya e-posta adresini bilmeniz sizin HeyTell Arkadaşlarının seni HeyTell olabilir.

✓ Yüksek gizliliği: ilk ya da kabul etmediğiniz takdirde, kendi Twitter, Facebook, e-posta veya SMS davet onlarla temas sürece kimse seni irtibata geçebilirsiniz.

Konuşurken * İsteğe bağlı olarak, seçilen kişiler ile konumunuzu paylaşmanıza

✳ İPUCU: HeyTell mesaj gönderdiğinizde bir kişiye yer bilgilerinizi göndermek için, MAPS sayfayı açık (musluk TARGET düğmesi) olması gerekir. Açık Maps onaylaması ve sahip olmadıkça gizlilik nedenleriyle, HeyTell yere göndermek değil.

✳ Konuşmalar kaydedildi ve çevrimdışı çalınır veya silinebilir

✳ İPUCU: genişletilmiş Görünüm erişmek Sil konuşmaları ve Bireysel mesajları üzerinde uzun basın ve İhracat seçenekleri.

* Eğer HeyTell ve arkadaşlarınıza iletmek Bütün veri ve ses transit şifrelenir

* Kulaklık ve hoparlör işlevi: (Eğer kulaklık ses çok düşük bulursanız, hoparlör etkinleştirin) kulaklık ve hoparlör modu arasında geçiş yapmak için Hoparlör tuşuna basın

* Sen HeyTell kişiler ile bağlantı ve kişisel bilgiler üzerinde tam denetime sahip kişisel bilgileri paylaşmak gerek yok. Paylaşım telefon numaraları veya e-posta adresleri olmadan bağlama hakkında daha fazla bilgi için https://heytell.com/privacy ve https://heytell.com/faq görün!

✳ İPUCU: Eğer telefonlar veya güncelleme ROM'ları değiştirdiğinizde arkadaş yeniden eklemek zorunda değilsiniz, böylece hesabınızı yedekleyin. Bu, çıkış HeyTell yapmak ve Menü> Ayarlar> Gizlilik ve Backup & Sync aracılığıyla erişilen Yedekleme seçeneklerini etkinleştirin.

✳ İPUCU: arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz, ancak bunları alamıyorsanız, etkin bir konuşma dokunarak size doğrudan yanıt arkadaşlarınıza sorun. Onlar size kendiniz ve / veya gizlilik için ayarlanmış ne eşleşmiyor bulmak için kullandığınız iletişim bilgileri yüksek olması muhtemeldir. Ancak, doğrudan konuşma yanıt her zaman çalışmalıdır! :)

✳ İPUCU: EĞER BİR "GELEN DOLU" mesajı alırsanız, orada uygulama ya da mesajları silmek gerek var: Bu sadece sizin arkadaş dinlemek veya onlara mesaj göndermek için devam etmeden önce gönderilen mesajlara da cevap anlamına gelir. Onlar dinlemek veya cevap sonra, konuşmaya devam edebilirsiniz!

VEBA YOU & SMS davet ediyor SİZİN RECIPIENT ŞARJ OLABİLİR, ama gerekli değil OLDUĞUNU NOT - telefonunuzu kullanarak diğer HeyTell kullanıcılara e-posta davet ve doğrudan bağlantıları, e-posta, Twitter ve Facebook ücretsiz!

Sorunlar / sorular?

- [email protected] bize e-posta!
- Twitter @ https://twitter.com/heytell bizi izleyin
- Https://facebook.com/heytell de Facebook bizi "Beğen"!
- Http://www.heytell.com/+ at G + Circle bize!
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler