Highway Cargo Truck Transport Simulator icon
Highway Cargo Truck Transport Simulator APK

Highway Cargo Truck Transport Simulator Açıklaması

Karayolu Kargo Kamyon Taşıma Simülatörü yılında 3D dünyalar arasında gezinmek ve hedefe yükleri yönetilmesi zor yollardan geçmek. Oyunun temel amacı taşıma işinde etrafında döner. Yolda herhangi yükleri düşürmeyin veya Görevini başarısız olur. malzemelerin çeşitli ile kamyon yükleyin ve uçurum tarafında asılı riskli parça aracılığıyla sürücü ama düşmemeye dikkat ya da sürüş macera bitebilir.

Riskli yollar ve karşıdan gelen engeller sadece yolculuk daha zor yapacağız. Bu zorlu imkansız parçaların en iyi sürücü üst taşıyıcı olmaya olun. Taşıma römorklar, para kazanmak için kamyon yükseltme ya da daha modern kamyon satın almak ve.
Kontrol seçenekleri (düğmeler, eğim, sürgü veya direksiyon) Farklı. muhtelif yol türlerinde ve akıcı sürüş deneyimi için çoklu kamyon yükseltmeleri Gerçekçi fizik.

Birden görevler için araçlarınızı dağıtın ve bir ulaşım şehir kralı olarak taşımacılık sektörü oluşturmak. Pürüzsüz Taşıma, Kaldırma ve Sürüş kontrol eder. simülasyonunda yeni rakip başarmak. bagaj hedefe ulaştığında, seviye tamamlandı. Taşıma meydan sınırlı bir süre içinde tamamlanması gerekmektedir. gerçek bir sürücü gibi offroad sürüş macera için kamyon arasında fave binmek seçin. araç hasar görmesine izin vermeyin.

Bu heyecan verici yeni kamyon simülasyon oyunu bir kamyon şoförü ol. kamyona alın ve hedefe kargo teslim.

Oyun özellikleri

Birçok Detaylı kamyon modelleri
Her kamyon için tam modellenmiştir iç
Her kamyon yükseltmeleri bir sürü
Farklı ağırlık ve boyutları ile birçok farklı Fragmanı Sürücü
Sık güncellemeler yeni araç eklemek
Gerçekçi fizik
Farklı yol tipleri götürmek
zorlu sürücü için Zamanlayıcı bazlı seviyeleri
Gerçekçi motor sesleri
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler