Hijab Jeans Fashion New icon
Hijab Jeans Fashion New APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.2

  • Güncellendi:

Hijab Jeans Fashion New Açıklaması

Hicap Jeans Moda Yeni güzel kot kombinasyonu ile tesettüre bir uygulamadır. Hicap güzellik fotoğraf güzel bir başörtüsü karede fotoğraf eklemek sağlayan büyük bir uygulamadır. Yeni serin güzellik çerçevesi, denemek için inanılmaz bir başörtüsü zevk için kullanılabilir.
kot ile başörtüsü takım harmanlayan daha güzel ve serin yapabilirsiniz. Şimdi kot pantolon giymek birçok Müslüman kadınların daha kolay, bu tür ofisleri gibi günlük aktivitelerini gerçekleştirmek üniversiteye gitmek, alışveriş merkezleri, sokaklar ve çok daha fazlası gitmek için. Belki onlar kot kullanarak, kolayca yürümek ya da koşmak düşünüyorum.
bu güzel başörtüsü kılık yüzünü koymak için bir özellik olduğu için bu uygulama aynı zamanda "Tesettür Kot Booth 2018" denebilir. Kot o izlenim olağan biçimde verdiği için her gün giymek için uygun bir moda öğesi vardır. Doğru kıyafet belirleme konusunda ipuçları ile kot şık kalacaktır.
daha değişik bir görünüm stilleri bu uygulamada başörtüsü koleksiyonunda önerilen görüntülerin bazı baktıktan sonra sizin çarşaf giymeye. moda görünmesinin yanı sıra, tabii ki en önemli etmen bakışta rahat olmalıdır. hijabers ve Müslüman kadınlar için, monoton olabilir ve aynı sık sık bunu görenlere sıkıcı etkiledi etmemek için değiştirebilir veya görünümü üzerinde bir varyasyon yapmak için hiçbir sakınca yoktur. Birçok öneriler ve bu uygulamada başörtüsü biçiminin belirlenmesinde ilham.
istediğiniz gibi bu uygulamayı kullanarak, çeşitli başörtüsü kostüm deneyebilirsiniz. Bu uygulamayı yapma temel amacı her kişinin moda maçları başörtüsü biçiminin belirlenmesinde Müslüman kadınları kolaylaştırmaktır. Bu güzel kamera başörtüsü uygun peçe giyerek daha güzel yapabilirsiniz. başörtüsü fotoğraf makinesi daha kolay sizin için iyi bir başörtüsü stilini bulmak için yapacaktır. Eğer sen giymek için uygun olabilecek başörtüsü kostümleri birini seçerek türban giymek yapmak için bir özelliği vardır, çünkü bu uygulama, aynı zamanda, başörtüsü montaj fotoğraf editörü olarak adlandırılır.
Daha iyi bir birine taşımak için gerçekten hazır olmadan önce çok güzel bir elbise ve bir sürü başörtüsü kot giyen sanki Ancak, Fotoğraflarınızı düzenlemek için deneyebilirsiniz, sen de öylesin. Bunu giymek için hazır, tekrar giymek için uygun olan modeli seçmek karıştı değildir.
Bu uygulama aynı zamanda arkadaşlarınıza düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşmak için kullanılan, bu nedenle son görünümü ile tesettüre düşünüyorum arkadaşlarınızın birçok edilebilir. Tabii ki, güzel fotoğrafları kullanarak ve güzellik etkisini verilmiş tarafından, fotoğraf gerçek gibi görünür.
Hicap Foto Montaj bu çok güzel başörtüsü giysi çeşitli denemek ister sizin için çok güzel. başörtüsü fotoğraf kabini moda uygulaması ile söz çünkü böyle kafa, çiçek taç, güzel gözlük, komik metin, yüz ifadesi ve daha birçok bir taç için çıkartmalar olarak denemek için çok ilginç özelliklerinden, de bulunmaktadır. başörtüsü çerçeve geniş koleksiyon varlığı, sizin için uygun giyim koleksiyonu seçebilirsiniz.
Fotoğraf Editör Özellikleri:
* Kullanımı kolay arayüzü,
* İstediğiniz çerçeveler derlemesini Seçimi
* Android galerisi üzerinden fotoğraf çekmek Can
* Kesin ve gerçek iyi olmasını fotoğrafınızı çevirin,
* Menüde özellikleri ile yüzünüzü beyazlatmak Can
* Eğlenceli ve sevimli Çıkartma görünüşünüzü ekleme,
* İstediğiniz yazı rengi ve türü ile özelleştirilebilir da metin ekleyin,
* Sosyal ağ üzerindeki arkadaşlarına, galeride payını saklanır ve aynı zamanda profil fotoğrafının için ya da sadece robot üzerinde duvar kağıdı için farklı kaydet edilebilir,
* Çevrimdışı kullanılabilir
daha iyi bir sonuç yapmak ve gerçek gibi bakmak için, başörtüsü karede böyle bir konuma sahip fotoğraf veya resim seçmelisiniz. Ayrıca kendini güzelleştirmek için kullanabileceğiniz diğer uygulamaları olsun. Teşekkür ederim.
Devamını Gör

Yenilikler

Add stickers to keep you happy
The app content is more interesting
Keşfet