Hijab Jeans Fashion Style icon
Hijab Jeans Fashion Style APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.7

  • Güncellendi:

Hijab Jeans Fashion Style Açıklaması

Hicap Jeans Moda Stil serin başörtüsü ile selfie için bir fotoğraf editörü uygulaması. Kesinlikle kot giyen alışık çarşaf giymeye ilk idi. ilham ve çarşaf giymeye harika bir fikir için, bu uygulamada serin bakmak da daha güzel görünmesi için kot kombinasyonu ile çarşaf giymeye ve nasıl bir öğretici sağladı. Bu uygulamayı kullanırken moda dünyası hakkında sevdim Müslüman kadın çok mutlu olacaktır. Giyen kot, kesinlikle etkinlik ve kolay egzersiz ve daha esnek. moda kombinasyonu bayram sırasında tatil, gezi, ya da toplama üzerinde kimin sizin için de uygundur.
Hicap Jeans Moda Stil ile, stil serin ve moda haline olun. moda ve en son modelleri bu yıl trend takip ediyor ile, görünüm için uygundur ne tarz belirlemek çok kolay olacak. Giyen Hicab Jeans Moda Stil aksesuarlar ve daha güzel ve mükemmel görünmesini sağlayacaktır eşleşen renk ile kombine. o şık ve modern bir görünüm verme, son moda ilerlemesini takip Günümüzde birçok Müslüman kadın elbise.
Sen çok kolay ve eğlenceli olan bu uygulamada Hicap Jeans Moda Stil kullanmayı deneyebilirsiniz. Sen çok güzel bir elbise modeli ile ücretsiz ve oldukça tam Müslüman elbise geniş bir yelpazede kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha sonra, bu uygulamayı indirmek sağlanmıştır bir kostüm içine yüzünü yerleştirebilirsiniz. deneyebileceğiniz güzel başörtüsü büyük bir koleksiyonu. Şu anda sizin için kostüm doğru seçim belirtin. son moda başörtüsü keşfedin ve Müslüman kadın giysi son koleksiyonu ve ayrıca 2017 yıllarda trendi bu uygulamada elbise. çok tatlı elbiseler ve kullanım için de cazip vardı. Uygulamalar Eğer Müslüman kadınlar serin ve şık elbise giyiyorsun hissettiren başörtüsü fotoğraf montaj.
Özellikler ve nasıl kullanılacağını :
1. Uygulamayı açın ve başörtüsü ya da çerçeveyi seçmek için start düğmesine basın,
Kullanmak güzel ve yüzünüzün pozisyona uygun sizce bir çerçeve başörtüsü seçin 2.
3. galerisi android fotoğraf çekmek için seçme fotoğraf düğmesi,
İstediğiniz karşısında fotoğraf doğru seçtiğiniz çerçeveye yerleştirilmesi için 4. Crop,
5. Sadece kılık deliklere yüzünüzün fotoğrafını yerleştirin
6. İki parmak, yakınlaştırmak ve düzenlemek için fotoğrafın boyutunu uzaklaştırmak için
7. Arkaplan şeffaf, sen kostüm halinde fotoğrafları düzenlemek için daha kolay hale
Kaydet düğmesi düzenlediğiniz fotoğrafları kaydetmek için 8. Press,
android duvar kağıdı olarak doğrudan kullanım için 9. basın seti duvar kağıdı düğmesi,
10. Basın payı düğmesine, zaten var sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmak için
11. basın çerçeve düğmesi istediğiniz giysi başörtüsü seçmek için,
Uygulama başörtüsü ve aynı zamanda yüz gerçek gibi görünecek, böylece iyi bir fotoğraf ve yüzünüzün konumuna uygun olarak seçin. Çok çekici giysi ya da elbise farklı kombinasyonları ile hicab giyen gibi görünüyordu. Stilinizi uygun başörtüsü giyen zaman daha güzel, şık ve aynı zamanda mükemmel bakacağız. Çok güzel başörtüsü bir koleksiyon ile bu uygulamada daha çok ayrıcalık keşfedin ve aynı zamanda bunu giymek için deneyebilirsiniz. siz de arkadaşlarınıza düzenlediğiniz bu uygulamayı ve aynı zamanda fotoğraflarınızı paylaşın. Onlar başörtüsü çok güzel giyiyorsun görmek ve aynı zamanda daha güzel hale getirecektir. Teşekkürler.
Devamını Gör

Yenilikler

Add stickers to keep you happy
The app content is more interesting
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler