Hint Demiryolları Köprüsü Üreticisi: Tren Oyunları icon

Hint Demiryolları Köprüsü Üreticisi: Tren Oyunları APK

Hint Demiryolları Köprüsü Üreticisi: Tren Oyunları Açıklaması

Sürücü Köprüsü İnşaat Makinesi & Hint Tren Demiryolu Köprüsü Oluşturucu haline.
Sürücü dev kamyonlar ve ağır inşaat araçları bu indian demiryolu köprü inşaat oyun 2017. Köprü inşaat oyunları ve tren oyunları hayranı mısın? Evet ise, o zaman eşsiz ve en iyi tren parça üreticisi oyununun tadını çıkaracaksınız. 2017 yılının en iyi inşaat oyununda Hint tren ray üreticisi ve köprü kurucusu olun. Bu oyunda tren rayları ve trenler için gerçekçi bir ortam oluşturarak kendi çevrenizi ve kendi trenlerinizi inşa edin ve yerel Hint tren sürücüsünün tadını çıkarın. harita. Nehir nehir köprüsü inşa ederek nehir üzerinde tren rayları oluşturun. Irmak köprü inşaatı yapıldıktan sonra, bu köprü üzerinde demiryolu treni takip edin. 2017 yılının en iyi 3D tren oyunu, en iyi inşaat araçlarıyla sizi şaşırtmaya hazırdır. Tren sevenler için özel olarak tasarlanmış sonsuz sonsuza kadar eğlenmek için bu oyunu al. Köprü üzerinde bir tren yolu inşa etmek, doğru mühendislik becerisini gerektirdiği için çok zor ve teknik görevdir. Bir köprü kurmak için gerekli tüm makinelere ve araçlara ihtiyacınız olacak. Bu inşaat simülatörü 2017 size güzel bir köprü kurmak için gerekli makineleri ve araçları sağlar.

Bir nehir ile ayrılmış iki şehir arasında tren parçaları inşa etme sözleşmesi yapan bir inşaat şirketi var. Bu demiryolu köprüsü ticaret ve ulaşım kolaylaşacağı için bu şehirler arasındaki bağlantı çok önemlidir. Bu şehrin son demiryolu istasyonu var ve bu nehir nedeniyle trenler başka şehirlere gidemiyor. Bu kasabada ulaşım ve ticaret amaçlı nehir köprüsü kurun. Artık bir inşaat mühendisi ve bu şirket, kasabadaki en iyi inşaat mühendisi olduğunuz için bu zor işi size veriyor. Şimdi bir köprü inşa etmenin zamanı geldi ve bu köprüde trafiğin izleri insanların rahatlığı için. Yapım talimatları verildiğinden işinizi halledin. Bu oyunda ekskavatör, vinç toplayıcı, kazıcı, damperli kamyon, kule vinci, ressam ve yol silindiri gibi ağır yapı makineleri kullanıyorsunuz. Bu makinelerin sürülmesi kolay bir iş değil.

İnşaat görevini yerine getirirken direksiyonun arkasına oturun ve ağır araçları kontrol edin. Bu inşaatçı mani, köprü inşasını ve tren rayları inşaat oyunlarını seven küçük ustalar içindir. Montaj hattındaki direkler gibi inşaat malzemelerini al ve şehirde ağır inşaat yaparak bir tren raylı köprüsü kur. Bu oyun, daha geniş çaplı isyan oyunu ve renk kodlu grafiklerle hayal gücünüzü aşacaktır. Tren iletken 2017 oyunu gerçek hayat tren minibüsler sizi. İnşaat harmanıyla sürüş manisini yerine getirin. Güçlü vinçleri ve damperleri çalıştırın ve gerçek bir inşaatçı olun. Bu gerçekçi gelecek tren binası oyununda dev araçlar forklift ve tüm inşaat makineleri kullanın.

★★★ Hint Demiryolları Köprüsü Üreticisi: Tren Oyunları 2017 Özellikleri ★★★

★ Gerçekçi sesler ve kolay kontrollerle dost çocuklar
★ Tren yolunun yaratılmasının zorlu görevleri
★ trenin keyfini çıkarın tadını çıkarın
★ İnşaat simülatörünün gerçekçi ortamı
★ İnşaat makinesini beton bloklar ve sürgü arabasıyla eğitin.
★ Gerçekçi silindir, buldozer ve ağır kamyon sürüşü.
★ İnanılmaz 3D Grafik
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler