IKEA Ev & dekorasyon 3D icon

IKEA Ev & dekorasyon 3D APK

IKEA Ev & dekorasyon 3D Açıklaması

Odanızın tasarım fikirlerini getirhayata! Gerçek dünya mobilya ile oynayın ve çarpıcı foto-gerçekçi görüntüler sunuyor. Explore ve arkadaşlarınızla tasarım fikirleri paylaşmak.

Oda Dizayn 3D ile varolan oda içini yenilemek ya da tamamen yeni bir tasarım ve düzenleme dışarı yapabilirsiniz. Bir parmak dokunuşu ile dekor ve aksesuarlar eklemek, döşeme değiştirmek, mobilya taşımak duvarları yeniden boyamak.

Mobilya ve dekor öğeleri, duvar ve zemin kaplamaları Yüzlerce sizin hizmetinizdedir. Hiçbir zaman öğrenme alıcı ve pahalı profesyoneller gerekli - bunu kendiniz yapabilirsiniz. Bu 3d ve oda planı görünümlerinde basit ve sezgisel bir deneyim sağlar. Her zaman bazı şeyleri geri alabilirsiniz olarak denemeler üzerine gidin. Tasarımı foto gerçekçi anlık bile etkileyecek ise bir oyun gibi eğlenceli
Deneyimli 3d profesyoneller.

Kullanıcı tasarımları galeri ilham getiriyor. Benzersiz teknolojisi Odanız için tasarım fikirleri üretir önerin.

Sosyal ağlarda veya e-posta yoluyla tasarımlarınızı paylaşarak arkadaşlarını dahil edin. Bir piyano, büyük LCD ekran ve süslü kırmızı kanepe ile onları şaşırtın. Arkadaşlar türevlerini tavsiye edelim. Bu gerçekten eğlenceli!

Oluşturulan tasarım harika görünüyor, kolayca kullanılabilir tüm mobilya, dekor aksesuarları, boya ve malzemeler online mağazalarında mevcut beri gerçek dünyada bunu üretebilir.

FREE VERSION'da çevrimiçi mağazalardan yaklaşık 100 mobilya parçası kullanarak odanızın yerleşimini ve tasarımını oluşturabilir ve 3 gerçekçi oda fotoğrafı yapabilirsiniz. İlham almak için, tasarımcılar tarafından yaratılmış oda planları ve tasarımlarıyla ilgili yüzlerce hazır fikir vardır.

Uygulamayı BASIC veya PRO VERSIONS'a yükseltebilirsiniz; bu sayede, daha doğru oda büyüklüğü belirleyebilir, IKEA'dan en fazla lüks markalara kadar binlerce mobilya parçası kullanabilir ve istediğiniz sayıda gerçekçi resim oluşturabilirsiniz.

PRO VERSION ayrıca gerçekçi fotoğraflar daha hızlı ve daha iyi çözünürlükte oluşturmanıza, oda kaplamalarının ve mobilyaların yaklaşık maliyetini hesaplamanıza ve tasarımlarınızı 3ds Max'e profesyonel kullanım için dışa aktarmanıza izin verir.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler