ImmoScout24 Switzerland – Rent a flat, buy a house icon

ImmoScout24 Switzerland – Rent a flat, buy a house APK

ImmoScout24 Switzerland – Rent a flat, buy a house Açıklaması

ImmoScout24 İsviçre'de gayrimenkul için en büyük pazar yeridir. İşte yeni bir ev bulun. ImmoScout24 fazla 80'000 teklifler sunar: Evler, kiralanan daire ve mülkiyet hakkı daire satın almak. Lugano Tek bir kişi, Bern'de düz, Zürih'te bir konakta veya Lucerne ikiz içi için düşük maliyetli stüdyo daire - her dilek için bir maç var.

sezgisel arama işlevini ★: bir konak veya bir daire için arama ve odaları metrekare fiyatı veya diğer kriterlere sayısına göre sonuçları filtrelemek. kırsal, şehir merkezinden veya düz bir payı düşük fiyatlı odasında bir mülkiyet hakkı düz pastoral bir ev bulun.

Çeşitli teklifleri ★: Her türlü gayrimenkul bulun - olursa olsun sen, bir banliyö nine düz tercih ediyorsanız Fribourg, şehir Basle'de 1 odalı bir daire veya Cenevre hatta bir konuma villa yakın bakan bir tavan , Zürih Gölü veya Thun. ImmoScout24 konut, ancak ticari mülkiyet, gelişmemiş gayrimenkul ve park alanı yanı sunmakla kalmaz.

UYGUN MAP ★: Etrafınızdaki veya ImmoScout haritayı kullanarak favori ilçesinde daireler için Arama. Google Sokak ile yeni ev kullanıcısı ortamı keşfedin.

KAPSAMLI AYRINTI-GÖRÜNÜMLERDE ★: detay görünümleri ilk bakışta yatak odası, metrekare ve fiyat sayısı, hem de bir fotoğraf galerisi ve tesisin sahibinin iletişim bilgileri dahil tüm veri sağlar.

ETKİLEYİCİ 3D ★ - GÖRÜNTÜLEME: her odanın 360 derecelik fotoğraflar 3D bir daire veya bir ev görmek ve zevk için yeni Sanal Tur kullanın.

OTOMATİK daire aramaya ★: birlikte, yeni ev için arama kriterleri kaydedip bir itme bildirim isteğinizi eşleşen yeni ev ya da düz liste canlı olarak ayarlandığında her seferinde, olsun.

ÇAPRAZ-CİHAZ FAVORİ LİSTESİ ★: tüm cihazlarınız ile izleme listesinde ve senkronize bunu ilginç daireler ve evler kaydedin. her yerde favori mülkiyet her zaman ve erişin.

FAYDALI ON-TOP-HİZMETLER ★: Herhangi gayrimenkul için ek bilgileri alın, F. E. taşınma şirketleri tarafından ilçe veya teklifler için bir rehber kitap.

HANDY PAYLAŞIM-İŞLEVİ ★: Eğer posta, kısa mesaj, Facebook, Twitter veya Whatsapp ile aile ve arkadaşlar ile ister Paylaş reklamlar.

KOLAY YÖNETİMİNDE ★: Bir emlak satıcısı, ev sahibi veya emlakçı mı? girişlerinizden takip edin ve sadece telefonunuzla reklamlarını yönetmek. mülkünüzü Satış ve kiralama daha basit olmamıştı.

PROFESYONEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ ★: e-posta veya telefon yoluyla müşteri hizmetleri ile iletişim kurun. [email protected] veya +41 (0) 31 744 17 40 aramak için mesaj gönderin.
 
yukarı güncel immoscout24.ch ve bu uygulaması hakkında kendinizi tutun:
► ImmoScout24: https://www.immoscout24.ch
► Facebook: https://www.facebook.com/immoscout24.ch
► Heyecan: https://twitter.com/immoscout24_ch
► YouTube: https://www.youtube.com/user/ImmoScout24Schweiz

SCOUT24 İsviçre tarafından Diğer uygulamalar:
AutoScout24 İsviçre ►
► MotoScout24 İsviçre
Keşfet