IoT安全大师 icon
IoT安全大师 APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.0.1

  • Güncellendi:

IoT安全大师 Açıklaması

sizin için ne ★ Iot güvenlik usta yapabilir?
IOT yönlendiriciler ve ağ kamera olarak LAN'a bağlı bir güvenlik usta şeyler cihazı, tarama ve cihaz güvenlik açıkları ve zayıf şifreler sorunların varlığını tespit edebilir. Bulunan boşluklar, IOT güvenlik usta cin emniyet ekipmanı korumak için güvenlik açığını düzeltmek enjekte edecek. soruları elle vb zayıf şifreler, sorunu çözmek için kullanıcıların ihtiyaç için, IOT güvenlik usta manuel onarım ipuçlarını kullanıcıyı yönlendirecektir.

IOT güvenlik ustası aynı zamanda ovmak ağ önlemek için şifresini değiştirmek için olduğu gibi, ovmak ağ donanımları bulmalarına yardımcı olmak için kullanıcının cihazında mevcut WiFi kullanıcı erişimi gösterir. Buna ek olarak, IOT güvenlik usta ayrıca kullanıcıların ağ güvenlik ve hız koşullarını anlamasına yardımcı olmak için ağ güvenliği indeksi, sinyal gücünü ve hız bilgilerini sağlar.

Gelecek Iot güvenlik usta kullanıcıların güvenli akıllı ev ortamı yaratmak için daha güçlü bir şeyler aygıt algılama fonksiyonu, kullanıcıların etrafında açıklarını bulup ortadan kaldırmak için robot, akıllı akıllı ev klima ve diğer ekipmanları, temizlik akıllı TV algılayabilir sahip olacaktır.

★ şeyler cihaz açıkları büyük tehlikeler:
Böyle gizlilik gözetleme ağı kafasına kamera kontrol kazanmak için kötü niyetli saldırganın olarak 1, gizlilik sızıntıları,;
2, korsan ekipman arızası sonuçlanan deliklerden şeyler cihazı yok edebilir ya da kullanılamaz;
İkincil atak, diğer ekipman saldırmak için bir sıçrama tahtası olarak güvenlik aygıtı neden 3;
4, ödeme para kaybına neden sızıntı hesapları;
5, daha büyük bir düzenlemesini saldırı ağ cihazı et makinesi ekipmanları için işgal edilebilir hacker Botnet'lerden saldırıya edildi.

★ Şu anda desteklenen cihazlar: yönlendiriciler ve web kamerası
Devamını Gör
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler