iPassion – çiftler seks oyunu icon

iPassion – çiftler seks oyunu APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    3.6.5

  • Güncellendi:

iPassion – çiftler seks oyunu Açıklaması

Cinsel yakınlaşmanızı iyileştirmek ve seks yaşamınızı daha iyi hale getirmek üzeresiniz – ve bunları yaparken çok eğleneceksiniz! Bu çiftlere özel yeni quiz ile partneriniz hakkında çok fazla şey öğreneceksiniz ve tabii ki o da sizin hakkınızda yeni şeyler öğrenecek...

Bu benzeri olmayan bir oyundur ve kullanıcılarımız oyunu oynarken daha iyi bir seks yapmakta ve daha iyi bir iletişim kurmaktadırlar. Partnerinizi tanımak ilişkinizi daha iyi hale getirmek ve onunla yakınlaşmak için en önemli şeydir. Ve bunu yapmak için eğlenceli & neşeli bir quizden daha iyi ne olabilir? Hiçbir şey!

? Ortamı ateşlendirin! ?

- Birbirinizi cinsel açıdan ne kadar iyi tanıdığınızı öğrenin

- Partnerinizin neleri sevdiğini, neleri sevmediğini ve onu nasıl doğru şekilde okşayacağınızı keşfedin

- Her turun sonunda – eğer en iyi cevapları verirseniz - harika hediye/iyilikler kazanın

Kullanıcılarımız kesinlikle bu yepyeni oyuna BAYILMAKTADIRLAR ve bu oyunun bir benzeri bulunmamaktadır. Hemen şimdi bu çiftler oyununu indirin, partnerinizle cinsel yakınlığınızı ve eğlencenizi arttırın!

? Başlarken: ?

İndirin, kaydolun ve partnerinizi bilgilendirin. Sonrasında partnerinizin kullanıcı oluşturmasını ve sizinle oyunu oynamaya başlamasını bekleyin.

İşte bu şekilde çalışır:

- Kendi tercihlerinizle ilgili sevdikleriniz, sevmedikleriniz vb. 2 soruyu cevaplayın

- Sonrasında partneriniz cevaplarınızı tahmin edecek ve doğru olup olmadığını görecektir – ve sonrasında sıra size gelecektir

- Her doğru cevap için 10 puan kazanırsınız

- 100 puana ilk ulaşan kazanır – ve harika bir ödül seçme şansı yakalar

ℹ️ İlave Bilgiler ℹ️

Seks terapistleri ve evlilik danışmanları bu uygulamayı hali hazırda harika bir muhabbet başlatıcı olarak görmektedirler ve seks yapıp yapmadığınız fark etmez – bu oyunu oynamak cinsel yaşamınıza kesinlikle renk katacaktır ve her ikiniz de ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu bileceksiniz.

İster çok derin bir şekilde aşık olun, isterseniz yıllardır evli olun veya yeni evlenmiş olun, erkek arkadaşınızı/kız arkadaşınızı yeni yeni tanıyor olun veya sadece takılıyor olun, bu seksi çiftler oyununa bayılacaksınız. Partneriniz hakkında ilginç şeyler bulacağınızı garanti ederiz.

Sizi oynamaya davet ediyoruz! :)

Yenilikler

Minor bugfixes for the hottest game on earth! :)
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler

Warning: fopen(cache/cbad5b4c2caa02a18c5eb15282f25d46.kuaza): failed to open stream: No such file or directory in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 405

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 406

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 407