Itaucard Controle seu cartão icon
Itaucard Controle seu cartão APK

Itaucard Controle seu cartão Açıklaması

Itaucard app adresinden kredi kartıyla tüm hareketlerini takip edin. Alışverişlerinizin tam denetime sahip, her zaman, her yerde!

Indirin ve hayatı kolaylaştırmak için yapılmış tüm özellikleri ile zamandan tasarruf!

uygulamasında,, kredi kartı fatura izlemek mevcut dengeyi kontrol etmek ve sürekli mevcut Programın puan bilebilir - Itaú maddelik bir program!

Sen Itaucard uygulamasında doğrudan kredi kartı talep edebilirsiniz. Uygulamayı indirmek, tıklayın "şimdi oyun sizin" ve uygun seçeneği seçin!

Uygulamanın ana yararları göz atın:

Zaman Çizelgesi

Basit bir yolu kredi kartınızdaki tüm alımlarını kontrol etmek. zaman çizelgesi üzerinde, kronolojik ve gerçek zamanlı olarak tüm masrafları kaydedilir.

Dijital fatura
Uygulamada, sadece birkaç tıklamayla açık veya kapalı fatura görüntüleyebilirsiniz. her yerden, her zaman, harcamalarınız üzerinde tam kontrole sahip.

sanal kart
sanal kart ile internet üzerinde alışverişlerde her biri için bir online kart oluşturmayı. sanal olduğu için, bu sayı çevrimiçi satın alma için geçerlidir ve kullanım süresi sona ermektedir. Bu durumda, kart verileri korunur.

faydaları
Itaucard uygulama kredi kartı sizin için sunduğu faydalar içeride sizi sağlar.

denge noktaları programı Consult
Her zaman mevcut bakiyenizden, Itaú puanı program hakkında bilgi sahibi olun.

Fatura Taksit
Itaucard uygulamasında ayrıca 24 kadar kat mevcut tasarının parsel için seçeneğiniz vardır.

Maliyet kontrolü - Eğer mali hayatını yardımcı yapılan tüm satın almaların grafik, yanı sıra tarihi geçmiş aylar izleyin.
 
Geçici engelleme - Kilitlemek ve kart kaybetmek ya da onun nerede sadece bilmiyorsak bilmiyoruz zamanlar için, geçici kilidini için daha fazla güvenlik.
   
IToken
Forget veya IToken geçirilir kaybederler. Itaucard uygulamasında pratiklik ile kodunuzu danışın. Basit bir yolu güvenliklerini korumak ve alımlarını kolaylaştırmak için.

sohbet
Kredi kartınızın sizin Itaucard, fatura, faydaları sorular günde 24 saat sormak ve ihtiyacınız olduğu zaman görüşmenin geçmişini görüyoruz.

öğretici
Eğer bizim app kullanmayı öğrenmek için biz tüm Itaucard uygulama işlevselliği size rehberlik etmek adım öğretici bir adım oluşturduk.

yardım
Herhangi bir sorunuz varsa, Yardım sekmede bizim "Sıkça Sorulan Sorular" olduğundan emin olun.
Devamını Gör

Yenilikler

Nesta atualização o aplicativo Itaucard traz mais uma vez novas funcionalidades que foram pensadas para deixar a experiência com seu cartão ainda melhor. Confira:
- Aviso Viagem
- Correções das versões anteriores
Surreal é não usar. Surreal é não aproveitar todas essas funcionalidades feitas para facilitar ainda mais a sua vida.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler