Lucky Block Mod for Minecraft MCPE icon

Lucky Block Mod for Minecraft MCPE APK

  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.4

  • Güncellendi:

Lucky Block Mod for Minecraft MCPE Açıklaması

Eğer Otomobil Minecraft Şanslı Blokları seviyor musunuz? Minecraft Pocket Edition için 5 şanslı bloklar Eklentileri keyfini çıkarın. 1-Click yüklemek MCPE doğrudan montaj imkânı sağlar.

Şanslı Blok Mod
Şanslı Blokları Eklenti oyuna heyecanlı olabilmektedir. Pek bir bloğu gibi görünüyor ama aslında sen öldürebilir bir varlıktır. Ölen sonra rastgele birşey olacak. Eğer şanslıysanız böyle kalmamak patron yumurtlama gibi değerli öğeler birçok ancak bazen çok daha kötü bir şey olur alabilirsiniz.

Şanslı Altın blok PE Eklenti
Bu Minecraft PE için şanslı bir altın bloğu ekler. Bunu orada mayın her tek zaman birkaç değerli hazineleri alacak bir kesinlik var ama onlar sadece Nether içinde yumurtlamaya beri bulmak oldukça zordur. Doğal bir dünyada en az bir spawn yumurta kullanmadan.

Şanslı Blok yarışı (Eklenti!)
Şanslı Blok Yarış oyuncular bir kurs boyunca koşmak ve şanslı blokları yok etmek eğlenceli çok oyunculu Mini oyunu olduğunu. şanslı bir blok şey yok edilir Her zaman gerçekleşebilir. Bazen böyle bir demir kılıç ve bir sarmaşık veya tehlikeli başka bir şey yumurtlamaya olabilecek diğer zamanlarda olduğu gibi değerli eşyalarını alacak. o oyun içi bir deneyin vermek dışında ne olacağını söylemek için bir yol gerçekten yoktur!

Daha Bloklar Mod
Daha Bloklar eklenti böyle oyma ahşap blokları ve diğer dekoratif taşları olarak blokları dahil 52 yeni bloklar tanıtır. En iyi bölüm, mevcut blokların herhangi birinin yerini olmamasıdır. Varolan blokların yorgun ve bazı yeni dekorasyonlar için dünyalarda kullanmak istiyorsanız Gerçekten harika bir eklenti var. dahil blokların bazıları elmas, zümrüt ve güzel oyma ahşap taşlarıdır.

11'in şanslı blok eklenti
Bu şanslı bir blok içine kabuğu döner eklentisi olan. Gerçekten alacak asla bilemezsiniz çünkü şanslı blok o oyuna heyecan verici bir anı ekler bunda bir göğüs benzer. şans yanınızda olup olmadığını öğrenmek için blok kırın!

NOT
Minecraft Pocket Edition bizim şanslı Blok Mod MCPE mevcut addons ithal etmek kurulmalıdır. Minecraft Şanslı Blokları için Bizim Mod Mojang AB ile hiçbir şekilde bağlantısı yoktur. Minecraft Ad, Minecraft Marka ve Minecraft Varlıklar Mojang AB veya bunların saygılı sahibinin tüm malıdır. Her hakkı saklıdır. http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines uyarınca

Yenilikler

Bugs Removed.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler