Ludo Classic icon

Ludo Classic APK

Ludo Classic Açıklaması

YENİ: Facebook Friends & artık Bluetooth Seçeneği ile Multiplayer Online.

Ludo oyunun tüm krallarını çağrılması, burada klasik forma en popüler & en sevilen Ludo oyunu. Biz ahşap tahta bir Ludo oyunu varsa Ne sıklıkla tüm merak ettiniz mi? biz çocukken oynardık kurulu. ahşap çok koku, renk eskiz, geri çocukluk günlerine götürecek kalıp (zar) ve belirteçleri.

Tüm bu çocukluk anları yaşatmak için Ben oyunu tasarlanmış zaman benim hedef olarak bu çok deneyim tuttu. Yani, hazır olsun ve eski günlerine geri seyahat ve Ludo krallık kural.

HAKKINDA

Ludo 2 ile 4 oyuncu için bir strateji oyunudur ve yaygın olarak Hindistan, Nepal, Cezayir ve birçok Asya, Latin, Avrupa ülkelerinde oynanıyor. Ayrıca Parchisi, Parcheesi ve Laadhuu olarak adlandırılır. Amaç her oyuncu tek bir kalıp ya da zar rulo göre (ev) baştan sona onların dört belirteçleri yarış vardır, basittir.

TASARIM

Sen klasik ahşap ve neo-Ludo panoları (kağıt ve beyaz) aldık. tahtadan, kalıp ve belirteçleri zamansız tasarım vardır. Bu seni daha iyi bir görsel deneyim ve nostaljik duygular verir. kroki işaretleri ve berrak belirteçleri bize aynı eski klasik ludo kurulu hissettirecek.

tahta kareler 3 sütunlu kare şekli ve 4 oyuncu (Bilgisayar ile birlikte 2, 3 ve 4 oyuncu) destekler. Her oyuncu, parlak sarı, yeşil, kırmızı ve mavi itibaren bir renk alacaktır. Bunu oldukça çok eğlenceli, aynı zamanda Bilgisayar olarak tüm oyuncuları atamak ve sessizce her izleyebilirsiniz. :)

DİE HADDE

Ben bir kalıp ya da zar gerçek zamanlı haddeleme simüle edilecek kalıp haddeleme mekaniği için tamamen yeni bir fizik motoru oluşturdu. kalıp haddeleme arkasında fizik çok zor oldu ve ben uygulamak için ilk olmaktan gurur duyuyorum. Bu da 3D Ludo oyunu gibi görünmesini sağlayacaktır.

AYARLAR

Bu oyun ayarlarından geniş bir grubu vardır. Kendi ülke kurallarını lehine varyasyonların 100s bir maç oynayabilir. Bazıları içerir

Yıldız Kareler (daha güvenli)
Bariyer Kareler (rakipler duracaktır Kareler geçmek için)
Ev Kareler (rakip belirteçleri dönmeden girme)
(Başlangıç ​​kare girmek için aşamalı jetonu yapar Die sonuç) Sihirli Yok
Jeton Rolling Hız Taşıma ve Die

ÇEVRİMDIŞI

Seçenekler bir veya daha fazla Bilgisayar veya Oyuncular veya kombinasyon ile oynamak için. Ayrıca karmaşıklık seviyesini arttırmak için Computer (Eğitimli, Uzman ve Stratejik) zekasını seçebilirsiniz. Bluetooth Oyun Oyna seçeneği de mevcuttur, karşı tarafın cihazlarla Cihazınızı eşleştirmek ve çevrimdışı onlarla maç başlayabilir.

İNTERNET ÜZERİNDEN

arkadaşlarınız, aileniz veya Google Games / Google Plus / Facebook veya anonim oyna giriş yaparak dünya çapında rastgele bir oyuncu ile oynayın. Sen arkadaşlarınızı davet veya facebook tarafından barındırılan bir maç katılmak ve artı arkadaşlar google seçenekleri vardır. Eğer toplam kazanç ve Küresel Leaderboard'lardan sıralamanızı görebilirsiniz. Ludo krallığında kilidini birkaç başarıları vardır.

maçı oynarken de rakiplerinize ile belirteçleri emote ve mesaj olabilir.

OYUN AI

oyunun arkasında AI tutmak-in-zihin o oynatıcı veya Bilgisayar tarafından atılan olup olmadığını zar sonucunun her zaman rasgele ve öngörülemez olduğunu suretiyle inşa edilmiştir. Bilgisayar istihbarat sadece seçim ve kareler veya olmasın dan rakibin belirteçleri dönmeye belirteçleri hangi karar vermektir. Bu kalıbın veya zar sonucu / sonucu üzerinde herhangi bir kontrol yok.

DİĞERLERİ

Oyuncu İsimleri ve Renkler - elle karar edilebilir
Son Oynanan Maç - Sen oyundan çıkmak ve son kez kaldığı yerden oynayabilir
Oyun Talimatları & Yardım - kolayca maçı takip etmek yardımcı olur
Çok renkli ölür - Bir kolayca anlayabileceği kim dönüş akımdır var
Karar - senin meydanda rakibin belirteçleri dönmeden önce
Gerçek zamanlı kalıp özelliği - Sen eline bir kalıba veya zar var ve bunu atmak olabilir. Sonuç oyuna geri beslenebilir.
ve daha fazlası.

kesinlikle rapor sorunları geliştirmelerle oyunu güncellemek ve çözecektir, bize değerli geri bildirimler ve derecelendirme bırakınız.

Yenilikler

Opponent Drop - Now you get the winning score in an online match
Chat Window - Now looks better with Player Avatars
Score Refresh - Now gets refreshed properly
Continue watching / chatting the game even after winning the match - for multiplayer online matches
Compiled with latest android SDK, hence better performance
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler

Warning: fopen(cache/720e1f69e9de304c33dbe1a488ad83f7.kuaza): failed to open stream: No such file or directory in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 405

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 406

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given in /home/apkaraco/public_html/uygulama.php on line 407