?Mahjong: Magic School - Fantasy Quest icon
?Mahjong: Magic School - Fantasy Quest APK

?Mahjong: Magic School - Fantasy Quest Açıklaması

? Mahjong: Sihirli Okul yeni öğrenci Alice sihirli okul kaydetmek ve burada sihirbaz çalışmayı başlatmak yardımcı olacak heyecan verici ve beyin eğitimi hikayesi oyun!

Benzersiz görsel tasarım, gizemli arsa, büyücüler görevlerle seviyeleri tamamlamak için ve büyüleri, değnek ve kristal küre gibi gerekli tüm bileşenleri mahjong eşleme fayans muhteşem işlemek yapmak !

Eğer güçler ve büyü ile sihirbaz oyunları arıyorsanız, o zaman tüm kulaklarında olun! ideal oyun bölümünün sırrını açığa! orijinal solitaire ücretsiz bulmaca mahjong ile büyücülük ve büyücü uygulamalar ve sezon tüm bu karışımın ons ile sihirbazlar oyunlarından biraz atın. Voila Eğer mightest büyücüler ile rekabet etmek için gizemli mahjong eşleme oyunları dünya açıldı!

MAHJONG ADDICTIVE MACERA

karo uyumu görevleri olmak üzere iki sihirbazlar çatışma dayalı inanılmaz Mahjong büyülü oryantal arayışı daha emici ne olabilir? büyücülük incelemek ve kötü sihirbazı yenmek için acemi büyücü Yardım! Hasarlı sihirli okul Restore ve çevrimiçi İngilizce mahjong içinde büyü bölünürler. Kişisel mahjong büyüleyici yolculuk arayışı kahramanlar ve suç dolu, sırrına kefen olacaktır. Her zaman çocuklar ücretsiz oyunlar için mahjong uygulamanın bu birinin görevi tamamlamak, sihirli okul topraklarının bazı yeniden edilecektir.

Ancak ücretsiz mahjong oyunları merak, mahjong ücretsiz solitaire oyunlarının kuralları klasik ve basit, sonsuz nihai ve sınırsız şunlardır: erkekler için böyle sihirli oyunlar yanı kızlar için ilginçtir. Hiçbir zaman bu ücretsiz mahjong oynamak size epik sihirli imparatorluğun geleceği size bağlı beşinci boyut, keşfetmek sınırlamak!

İNANILMAZ timekiller

Ne olursa olsun sadece birkaç dakika veya birkaç saat varsa, cadı oyunları bu bir dikkatinizi çekiyor. heyecan verici bir oyun ile birlikte basit maç mekaniği mahjong muhtemelen büyük fayans patlama ve kötü sihirbaz tuzakları kaçmak için bile tatil alabilir. Oyun sırasında kolay ve zor seviyeleri karşı karşıya kalabilir. Ama merak etmeyin - ipuçları ve güçlendiriciler çok mahjongu içinde yardımcı olmak ve size Devlerin arasında bir efsane yapacaktır. Bu mahjong gerçek usta kim olduğunu gösterme zamanı! Mahjong sizi ve arkadaşlarınızı bağlamak için tasarlanmış bir lüks zevk!

en yetişkinler için sihirli eşleştirme oyunlarından biri özelliklerini özetleyelim:
- android için ücretsiz mahjong oyunları renkli hd kalitesinde grafikler
- büyücü ve cadı ile gizemli arsa addicting
- Kolay mahjong çevrimdışı kurallar ve ipuçları sistemi öğrenmesi
- güçlendiriciler mahjong macera oyunları seviyesini hızlandırmak için


birçok yüzlü MAHJONG

Mahjong uluslararası oyun. Bu çin çini eşleme oyunları biridir. mah jong, majong veya mahong: mahjong masa oyunları artık bu tür ücretsiz olarak farklı adlar var. Ne olursa olsun popüler tahta oyunları bu bir büyü nasıl serbest bütün mahjongg oyun kuralları biraz çeşitlidir. Ancak nedeniyle bu mahjong varyasyonlara malaysian hong kong stil, japon (diğer adıyla riichi), Shanghai, ve bulmaca oyunları mahjong diğerleri çıktı.
Biz sadece hafıza, hız ve doğruluğunu artırır beyin oyunları bu tür fark seviyeleri ile android için ücretsiz mahjong oyunları tüm avantajlarını anlatmak olmaz. Bu akıl için iyi bir test verir eğlenceli bir mantıksal bulmaca oyunudur.

Eğer Mahjong arıyorsanız, bu bir dikkat ve belki de bu tür görevler arasında gerçek bir hazine bulabilirsiniz.
Devamını Gör

Yenilikler

Corrected 44 level
Bugs fixed
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler