Mahjong: Sihirli Cipsler icon
Mahjong: Sihirli Cipsler APK

Mahjong: Sihirli Cipsler Açıklaması

Majong, сhinese tahta oyunlarıdır. Mahjongg - dünyanın en popüler oyunlarından biri. Eğer mahjong solitaire arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz!

Mahjong: Magic Chips - gerçek bir beyin eğitimidir! 200'den fazla renkli seviye ve 10 farklı dünyayı bekliyor! Her bölümden cips ve güzel arka plan tüm derileri toplamak! Oyunu kendi zevkinize göre tamamen kişiselleştirmek için bunları ücretsiz modda kullanabilirsiniz.

Kurallar oldukça basit - cips üzerinde aynı resimleri aramak ve oyun tahtasından bu çiftleri kaldırmak gerekir. Bütün çiftler kaldırıldıktan sonra seviye tamamlanacaktır. Aynı zamanda, bir zamanlayıcı olacağı düzeyleri de karşılıyor olacaksınız - burada oyun tahtasını belli bir süre temizlemek için acele etmeniz gerekiyor.

Solitaire mahjong hem zihin için dikkatin ve gerçek jimnastiğin eğitimi. Yapbozun en basit kuralları ve oyunun ölçülen rotası, zor bir günün ardından dinlenmenizi veya otobüste veya metroda zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Oyun da mahjong kral, mahjong shanghai veya mahjong klasiği olarak bilinir. Mahjong solitaire'ı indirin ve Mahjong Master olun!

Oyun özellikleri:
? Mahjong solitaire games türünü;
? 200'den fazla renkli seviyede!
? Cips ve arka planın koleksiyonu!
? 4 farklı ipucu;
? Hoş sesler ve melodik müzik;
? İnanılmaz maceralar ve oyun modları;
? Eğitim zekası ve dikkat;

Bizi takip et:
VK: https://vk.com/public118388069
TWITTER: https://twitter.com/Asteroid_Games2
FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/groups/247101762431573
Devamını Gör

Yenilikler

- Fixed a «No moves» problem;
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler