Map My Hike GPS Hiking icon
Map My Hike GPS Hiking APK

Map My Hike GPS Hiking Açıklaması

Takip ve MapMyHike her zam harita ve performansınızı geliştirmek için geribildirim ve istatistikleri almak. Yeni antrenman yolları keşfedin kaydetmek ve sık paylaşabilir ve 40 milyon sporcuların bir topluluk ile yeni yürüyüş hedeflerine ulaşmak için ilham alın. Eğer ilk uzun zam veya bir profesyonel bir acemi olun, hep doğru yolda ve yol boyunca motive gereken özellikleri ve araçları bulacaksınız.

PARÇA VE antrenmanlarınızı HARİTA

koşu, bisiklet, yürüyüş, jimnastik egzersiz, çapraz eğitim, yoga ve daha fazlası: - içi aktivite tipleri, en büyük seçim ile 600'den aşkın etkinlik yapın.
- hızı, rota, mesafe, kalori ve yükseklik gibi istatistikleri için özelleştirilebilir ses geribildirim ile her GPS izlenen zam ses geribildirim alın.
- Tek bir yerde tüm verilerinizi içe ve analiz etmek için 400 + cihazlarla bağlayın.
- koşu ayakkabıları ekleyin ve Dişli Tracker ile kilometre takip. o zaman yeni bir çift var ve yaralanmaları önlemek bildirim alın.
- Kullanım Rotaları, yürüyüş favori yolları kaydetmek, yenilerini eklemek ve bunları başkalarıyla paylaşmak için yakındaki yerleri bulmak için.

UYGULAMALAR VE Wearables İLE İLETİŞİM KURMAK İÇİN
- Android Wear uygulaması ile faaliyetini takip edin ve bir bakışta ilerlemesini görüntülemek.
- ayakkabılarınız otomatik etkinliğini izlemek ve MapMyHike uygulamasıyla verilerinizi senkronize UA Kayıt donatılmış bağlı ayakkabılarla izlemeyi yapalım.
- Google Fit, Android Wear, Garmin, Fitbit, Jawbone, ve daha fazlasını içeren en sıcak uygulamalar ve giyilebilir cihazlarda, verilerinizi senkronize edin.
- kalori alımının ve yanık kapsamlı bir görünüm için MyFitnessPal ya bağlanarak beslenme kontrolünü ele alın.

TOPLULUĞA KATIL
- Arkadaşlarınızın Etkinlik Özet ne yaptığını görün. Sadece uygunluk biniyorlar, ya da rakip olsun kazan-orada motive etmek orada birileri her zaman var.
- Sosyalleşin ve Facebook ve Twitter'da antrenmanlarınızı paylaşır.
-, başkalarıyla yarışmak afiş tırmanmaya ve müthiş ödüller kazanmak için Zorluklar katılın.

MVP Premium özellikleri ile bir profesyonel gibi TREN
- özel özellikleri ile bir reklam içermeyen bir deneyim için bir prim üye olun.
- Eğer geliştirmek gibi spor düzeyine dinamik uyum sağlayan kişisel eğitim planı ile yürüyüş hedefe ulaşmak.
- Monitör & hedefinize dayalı eğitim ayarlamak için Nabız bölgeleri analiz edin.
- senin fitness için bir hedef belirleyin ve hızı, mesafe, süre, kalori ve daha fazlası dahil olmak üzere ses koçu güncellemeleri, ile yolda kalmak.
- Kullanım Canlı İzleme, gerçek zamanlı zam yeri paylaşmak ve sevdiklerinize huzur vermek.
- MapMyHike.com Erişim ek prim özellikleri.

Eğer bir prim MVP abonelik yükseltirseniz, ödeme satın alma onayı adresinden Google Play hesabınıza tahsil edilecektir. yıllık abonelik yılda ABD Doları 29.99 veya ayda dolar 2,50 maliyeti ise aylık abonelik, aylık maliyeti 5,99 USD'dir. cari hesap döneminden önceki sonuna kadar en az 24 saat önce iptal sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. yenileyerek maliyetindeki herhangi bir artış yoktur.

Abonelikler yönetilen ve otomatik yenileme satın aldıktan sonra Google Play mağazasında ‘Abonelikler’ başlığı altında, hesap ayarları kapatılabilir. Satın alınan kez cari dönem iptal edilemez. Eğer MVP için premium abonelik satın almak istedikleri takdirde bir ücretsiz deneme süresinin kullanılmamış kısmı kaybedilmiş edilir.

Tam şartlarını ve koşullarını ve https://account.underarmour.com/privacy_and_terms adresindeki gizlilik politikasını bulun.

Not: Arka planda çalışan GPS sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

MapMyHike UA Record, MapMyFitness, Endomondo, & MyFitnessPal içerir Spor Bağlı Zırh altında, dünyanın en büyük dijital sağlık & fitness topluluğunun bir parçasıdır. Eğer daha iyi yapmak için - Bu uygulamalar tek misyonu ile sağlıklı ve aktif bir yaşam güçlendirmek için inşa edildi.
Devamını Gör

Yenilikler

* You spoke, we listened. The feed now defaults to the last tab you visited (Community, Friends, Me).
* New ordering of items in the More menu.
Under Armour Connected Footwear Users:
* Receive periodic personalized coaching tips on the workout details page of runs completed with the latest Connected Footwear shoes with HOVR.
* Only workouts > 2 minutes sync from your shoes to prevent unintended workouts.
* Workouts synced from your shoes will now use your default workout privacy setting.
Keşfet
Son 24 Saatte En Çok İndirilenler