Matematik Çarpım Tablosu icon
Matematik Çarpım Tablosu APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.1

  • Güncellendi:

Matematik Çarpım Tablosu Açıklaması

Pratik Kolay ile çarpma ve hafızaya Hızlı Çarpma ezberleme Nasıl başka sayısına göre bir sayı ölçeklendirme matematiksel bir işlemdir. Bu işlem temel aritmetik dört temel işlemler (diğerleri toplama, çıkarma, ve perbagian olmak) biridir. Çarpma (çarpma ilave biçimlerini tekrarlanır) tekrarlanan toplama kabilelerin içindeki tüm numaralar için tanımlanır; Örneğin, 5 ile çarpıldığında 4 birlikte 4 3 kopya toplanmasıyla hesaplanabilir (Genellikle "dört kez 5" telaffuz).

okuyucunun Arkadaş, hatta bazen 6 sınıf çarpma sonucu 1-10 veya 1-100 ezberlemiş değil, sınıf 4, 5 olan çocuklar var. Çocukların anaokulu veya grade 1 çocuk 100 çarpma sonucu hafızaya beri bile daha iyi sınıf 3'e kadar ezbere çarpma ezberlemiş olmalıydı oysa.

Aslında, çocukların çoğunluğu akıllı, ama bazen onlar çarpma sayıları ezberlemeye zor bir gölge ilk korkuyorlar. Çarpma bir parmak, bir sopa, 1-100 çarpma tabloları ve yöntemlerin yardımıyla yanı sıra diğer medya ile, şarkı ile çarpımı gibi yapılabilir aslında pek çok yöntem ezberlemek için öğrenme çocukların zorlukları aşmak için. Ama bu sefer pratik çarpım tablosunu kullanımı kolay ve hızlı olan çarpma ezberlemek Yolları istiyorum
Devamını Gör
Keşfet