Maternity Twin Surgery Doctor icon
Maternity Twin Surgery Doctor APK
  • Geliştirici:

  • Versiyon:

    1.6

  • Güncellendi:

Maternity Twin Surgery Doctor Açıklaması

inanılmaz yeni olanaklar ile en iyi yeni acil cerrahi oyun. küçük prenses küçük ikiz yaşıyor. Ve şimdi burada en iyi doktor bu ameliyatı simülasyonu yapmak ve bu bebek gerçekleşmesi için, size kalmış. Sanal acil durumlarda doğan yeni doğan bebek için tüm krallık deli yapacak dünyaya büyüleyici bir prens ya da prenses belki getirin.


prenses, bu çılgın sanal cerrahide ne olacak bütün büyülü adanın etrafında bir ateş taşıyan ve nasıl doktor bunu gerçekleştirmek ve kolay görünmesini sağlayacaktır. Yakın bir gelecekte doktor olmak isteyen genç çocuklar için bir oyun. Sınırlamak için yeteneklerinizi test ve bir doktor olabilir dünyaya göstermek. Pek çok anne en seçmek için ve pek çok prens ve prensesler ile bu dünyada gelecek. Mutlaka krallıkta en iyi doktor olabilir. Prenses çok büyük bir acil ambulansa geldi. Bir prenses olan mide Twins krallığına kraliyet vardır.


Herşey size hayran olacak ve size beklenenden daha oynayacak yapacak bu oyunda çok sanal ve gerçekçidir. Daha yoğun operasyonlar ve sanal simülasyon ameliyatları bir operasyon tiyatro olmak nasıl bir şey olduğunu, gelecekteki doktorlar göstermek için. Şehirdeki en iyi doktor olarak çalışmak ve nasıl yapıldığını diğer sanal doktorlar göstermektedir.


Oyun çılgın operasyon sonrası bitmiyor. Yeni doğan ikiz bebeklerin bakmak zorundayız. Bu, gelecekteki doktor, farklı durumlara uyum nasıl gösterecektir.
Bebek oyunu düzgün temizlenmiş ve doktorunuzun kariyerinin en zor acil cerrahi yoluyla yapma End.
Devamını Gör

Yenilikler

Improvements.
Keşfet